Ubytování Bystrá a okolí

Cena (osoba/noc)
Hostinec Na Lipce

Šmolovy 238, Šmolovy
(15,2 km od centra Bystrá)
Nově vybudovaný penzion „Hostinec na Lipce“ Vám nabízí celoroční ubytování v sedmi pokojích. Celková kapacita penzionu činí 21 lůžek a umožňuje pobyt i pro menší skupiny turistů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem včetně toalety. Pokoje jsou vybaveny barevnou televizí s příjmem digitálních programů. Hosté mají k dispozici pevné připojení k internetu kabelem na pokojích a přístup k internetu v restauraci nabízí wifi připojení. Snídaně podávané a ĺa carte nebo po domluvě pro skupiny formou studeného bufetu Vám připravíme v restauraci hostince. U hostince je k dispozici parkoviště pro osobní auta, motorky a autobus.
1352,- za 1 osobu a noc
 Penzion 324

Štoky 324, Štoky
(15,8 km od centra Bystrá)
Městys Štoky je tak příjemným a klidným místem k ubytování v rozumné vzdálenosti od větších měst na Vysočině. Ubytování nabízíme jak pro jednotlivce, tak pro skupiny návštěvníků. Pro ty, kteří přijedou na kolech, bude zajištěno bezplatné místo k uskladnění kol. Pokud cestujete a chcete se ubytovat v příjemném penzionu i se svým domácím mazlíčkem, neváhejte nás kontaktovat.
1613,- za 1 osobu a noc
 
Místa v okolí

Vysočina (8) Střední Čechy (1) Havlíčkův Brod (3) Jihlava (2) Světlá nad Sázavou (1) Pelhřimov (1) Šmolovy (1) Štoky (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací