Ubytování Borovany a okolí

Cena (osoba/noc)
Služby
Vybíráte z 52 hotelů
Ubytování Macků

Spolí 54, Spolí
(9,7 km od centra Borovany)
Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných pěti apartmánů našeho penzionu nedaleko Třeboně. Výhodou objektu je, že se nachází v klidné lokalitě. Naše zkušenosti, vybavení penzionu a ochotný personál nám umožňují uspokojit širokou klientelu. Ať už do Třeboně zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Nabízíme ubytování v plně vybavených apartmánech za příznivou cenu. Samozřejmostí Penzionu U Macků je čistota. Přijeďte k nám a poznejte jednu z nejkrásnějších oblastí jižních Čech. Lokalita Třeboně je vhodná pro cykloturistiku i pěší výlety.
1405,- za 1 osobu a noc
1405,- za 2 osoby a noc

Penzion Rosa

Třeboňská 134, Štěpánovice
(11,2 km od centra Borovany)
Rodinný Penzion Rosa ve Štěpánovicích. Vzdálený 5 km od Třeboně a 15 kilometrů od Českých Budějovic. Nabízí celoroční ubytování ve třech samostatných apartmánech. Celková ubytovací kapacita je 15 lůžek. Možnost pronájmu celého penzionu. Dům je obklopen zahradou s bazénem, dětským a sportovním hřištěm. Možnost ubytování i s domácími mazlíčky. Dvě restaurace a obchod s potravinami najdete od nás ve vzdálenosti 600 metrů ve vesnici. Začátek cyklostezek začíná 350 metrů od nás. K rybníku Svět to máte pohodovou jízdou 15 minut a dál máte k dispozici celé Třeboňsko. V okruhu do 60 kilometrů najdete další krásné jihočeské památky a lokality uvedené na seznamu UNESCO.
1216,- za 1 osobu a noc
1216,- za 2 osoby a noc


Penzion Marie - Žumberk

Žumberk 24, Žumberk
(11,8 km od centra Borovany)
Vítejte v místě, kde dějiny zanechaly své nesmazatelné stopy, kde je ještě čistý vzduch a lišky zde dávají dobrou noc. Uchopte sami genius loci tohoto místa. Náš rodinný pension v Žumberku Vám nabídne nejlepší místní kuchyni a zázemí pro pobyt při poznávání Novohradska. Budeme si Vás hýčkat, tak přijeďte k nám, z města je to jenom chvilka
1352,- za 1 osobu a noc
1352,- za 2 osoby a noc


 • 1 - 15 z 52 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (47) České Budějovice (21) Třeboň (16) Kamenný Újezd (3) Trhové Sviny (2) Nové Hrady (2) Úsilné (1)

  Informace

  Obec Borovany je vzdálená jen 17 kilometrů od Českých Budějovic a nachází se ve stejnojmenném okrese. Má asi 4000 obyvatel a je součástí Jihočeského kraje.

  Každoroční vysoká návštěvnost Borovan je způsobena hlavně místními pamětihodnostmi. Kromě několika vesnických usedlostí můžete vidět základy rodiště Jana Žižky, Kostel Navštívení P. Marie s farou, radnici a několik kaplí. Největším lákadlem je ale zdejší romantický zámek.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací