Ubytování Borovany a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion U Blatce

Buková 106, Trhové Sviny
(10,7 km od centra Borovany)
Penzion U Blatce je nově a moderně postavený penzion uprostřed lesů a na hrázi dvou rybníků Blatec a Výběrač. Penzion má blíže k obci Petříkov, přes kterou se také k penziónu přijíždí od všech směrů jak z Třeboně, tak z Českých Budějovic , Českého Krumlov
Poslední rezervace před 3 dny.
400,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocApartmány Elzet

Palackého 44, Třeboň
(14,7 km od centra Borovany)
Apartmány Elzet v Třeboni nabízí komfortní ubytování v klidné rekreační lokalitě lázeňského města. Prostorné moderně zařízené apartmány najdete pár kroků od centra města v nově zrekonstruované budově. Vítány u nás jsou jak rodiny s dětmi, skupiny přátel, tak páry, které u nás mohou strávit příjemnou romantickou dovolenou.
2060,- za 1 osobu a noc
2060,- za 2 osoby a noc


 • 1 - 15 z 38 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (38) České Budějovice (25) Třeboň (10) Trhové Sviny (2) Kaplice (1)

  Informace

  Obec Borovany je vzdálená jen 17 kilometrů od Českých Budějovic a nachází se ve stejnojmenném okrese. Má asi 4000 obyvatel a je součástí Jihočeského kraje.

  Každoroční vysoká návštěvnost Borovan je způsobena hlavně místními pamětihodnostmi. Kromě několika vesnických usedlostí můžete vidět základy rodiště Jana Žižky, Kostel Navštívení P. Marie s farou, radnici a několik kaplí. Největším lákadlem je ale zdejší romantický zámek.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací