Ubytování Bořetice a okolí

Cena (osoba/noc)Vinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(6,1 km od centra Bořetice)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 

Penzion u sklepů

Hovorany 831 Penzion u sklepů, Hovorany
(11,6 km od centra Bořetice)
Penzion u sklepů je rodinný vinařský penzion, nachází se v malebné vinařské vesnici Hovorany na jižní Moravě, nabízí 17 velmi útulných a komfortně zařízených pokojů s 55 lůžky, také bezbariérový pokoj, dále nabízí venkovní posezení, degustace, úschovnu a parkování u hotelu, možnosti pořádat svatby, teambuilding a další, v blízkosti tenisové kurty, posilovna, střelnice, rybaření, cyklostezky, vinné sklípkya jiné
1865,- za 1 osobu a noc
1865,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 39 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (30) Jižní Čechy (3) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Břeclav (6) Hustopeče (5) Mikulov (4) Lednice (4) Mutěnice (3) Dubňany (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací