Ubytování Bojanov a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Slávka

Vestec u Běstviny 16, Třemošnice
(8,4 km od centra Bojanov)
Penzion se nachází v obci Běstvina, 3 km od obce Třemošnice. Okolí penzionu nabízí různé možnosti sportovních a relaxačních aktivit. Zahrát si můžete mini golf, bowling, billiard, tenis či se věnovat jízdě na koni. Hezký výlet můžete uspořádat do Železných hor, k řece Doubravě či k okolním hradům a zámkům. Milovníci vodních sportů a koupání jistě nevynechají přehradu Seč. Okolí nabízí v zimě řadu běžeckých stop nebo lyžařský vlek Hlinsko.
1537,- za 1 osobu a noc
1537,- za 2 osoby a nocPenzion Stanský Mlýn

Stan 25, Hlinsko
(15,3 km od centra Bojanov)
Rádi bychom Vás přivítali v našem zrekonstruovaném rodinném penzionu, ve Stanském mlýně. Penzion se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě.
460,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a noc


Ubytování Holcovi

Táborská 413, Hlinsko
(17,2 km od centra Bojanov)
Ubytovací objekt se nachází na samém okraji města v klidném přírodním prostředí. Přiléhá k němu obytná zahrada s jižní orientací, navazující na louky chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Do ubytovacích prostor pro hosty se vchází přes západní obytnou terasu. Apartmán a pokoje jsou rozmístěny ve dvou podlažích. Objekt je centrálně vytápěn plynem. V domě je možno využít připojení k internetu přes pevnou přípojku nebo wifi. Parkování pro motorová vozidla je naproti objektu.
900,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Východní Čechy (3) Královéhradecko (1) Střední Čechy (1) Hlinsko (3) Slatiňany (1) Třemošnice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací