Ubytování Blatná a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension Lažany

Na sázkách 11, Lažany
(7,1 km od centra Blatná)
Pension Lažany - malý rodinný pension se nachází v malebném prostředí předhůří Šumavy mezi Strakonicemi a Blatnou. Dokončen byl roku 2011 a byl vybudován z bývalé stodoly a chlévů,což se projevuje zejména v interiéru stavby,ale také v jeho vlastnostech, jako je velmi příjemné prostředí pro spánek díky kamenné stavbě kombinované se dřevem. Zdejší příroda plná rybníků vytváří ideální podmínky pro pobyt v přírodě, turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, v zimě bruslení na rybnících a běžky, ale také díky bazénu,vířivce a sauně v pensionu k odpočinkovému relaxu. K dispozici je také krb s kamennou deskou a venkovním posezením. Wifi, TVsat, biliárd, poker a šipky Vás pobaví při večírcích nebo ve špatném počasí.V neposlední řadě je k dispozici profesionální výčepní zařízení,kde si můžete sami čepovat svůj oblíbený mok.
350,- za 1 osobu a noc
700,- za 2 osoby a noc
Informace

Město Blatná, jež se proslavilo zejména pěstováním růží a chovem ryb, se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje, v okrese Strakonice.

V tomto šesti tisícovém městě si na své přijdou milovníci jak historie, tak přírody a to zejména díky krásnému vodnímu zámku, který se zde nachází. Zámek je obklopen anglickým parkem s mnoha exotickými rostlinami. Pokud se mezi Vaše lásky počítá věda, měli byste se do vodního zámku podívat. Známý přírodovědec J. E. Purkyně kdysi v Blatné působil a Vy tak budete mít jedinečnou možnost navštívit jeho pracovnu. Kromě Vodního zámku Blatná a jeho okolí mějte oči otevřené také při procházkách městem, historické jádro totiž tvoří městskou památkovou rezervaci. Děti jistě potěší daňčí obora v blízkosti zámku a bazén v Rekreačním areálu Blatná.

Udělejte si výlet na kolech a vypravte se za hranice města. Zajímavou zastávkou pro Vás bude jeden z největších viklanů v Česku, slavný viklan u Kadova, či blízké město Sedlice (u Blatné).

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací