Ubytování Bernartice a okolí

Cena (osoba/noc)Ubytování U Klášterní Zahrady

Valtrova 33, Bechyně
(10,4 km od centra Bernartice)
Nabízíme komfortní ubytování se snídaní v centru lázeňského města Bechyně s možností parkování. Vila architekta Zdeňka Pštrosse se nachází v klidné lokalitě města, mezi klášterní zahradou a zrekonstruovaným historickým náměstím. Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím poskytují pohodlné zázemí ve vile z 30. let 20. století. Bývalá rodinná vila Zdeňka Pštrosse se svým genius loci je výjimečná stavba poutající pozornost kolemjdoucích. Umístění Centrum města, klidná lokalita u klášterní zahrady s výhledem na řeku Lužnici i známý obloukový most. Klášter i bechyňský zámek jsou v těsné blízkosti, obchody a restaurace vzdálené cca 5 minut chůze.
1216,- za 1 osobu a noc
 Pivovarský dvůr Zvíkov

Zvíkovské Podhradí 92, Zvíkovské Podhradí
(14,9 km od centra Bernartice)
Všech dvacet pět pokojů představuje příjemné ubytování se vším potřebným. Nejsme luxusní hotel, jsme především pivovar a naším sloganem je NOC V PIVOVARU, pod kterým nabízíme hlavně spoustu zážitků a setkání s duchem pivovaru. Některé pokoje lze propojit do dvojic i čtveřic a vytvářet tak zcela jednoduše vícepokojové apartmány. Do většiny pokojů jsme schopni zajistit přistýlku.
2000,- za 1 osobu a noc
2000,- za 2 osoby a nocHostinec a penzion U Rezků

Sedlecká 82, Jistebnice
(16,8 km od centra Bernartice)
Vítáme Vás v rodinném restauračním a ubytovacím zařízení Hostinec a penzion U Rezků, který se nachází na náměstí historického města Jistebnice, v turistické lokalitě Toulava. Jistebnice leží 85km jižně od Prahy a 14km severně od Tábora, nedaleko vyhledávaného Ski areálu Monínec. Okolí je vhodné pro cykloturistiku (přírodní park Jistebnická vrchovina 578 m.n.m.), v zimě pro běžkařské lyžování, a jde o ideální výchozí místo pro výlety po Jižních a Středních Čechách.
1217,- za 1 osobu a noc
1217,- za 2 osoby a noc


OtavArena

Burketova 303, Písek
(19,0 km od centra Bernartice)
Hotel OTAVARENA nabízí kapacitu 48 lůžek ve 20-ti, převážně dvoulůžkových, pokojích s možností přistýlek a dvou 2-4lůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV sat, a telefonem. Čtyři pokoje v prvním patře disponují svojí vlastní terasu o velikosti 4 x 4m. Hotel je třípatrový, s bezbariérovým přístupem a výtahem.
810,- za 1 osobu a noc
1307,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (11) Písek (6) Bechyně (3) Zvíkovské Podhradí (1) Jistebnice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací