Ubytování Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Cena (osoba/noc)

Chalupa U Potoka

Josefův Důl 213, Josefův Důl
(3,0 km od centra Albrechtice v Jizerských…)
Chalupa U Potoka v Jizerských horách se nachází v Josefově Dole na pomezí chraněné krajinné oblasti a na začátku Jizerské magistrály. Okolí chalupy vám zajistí příjemný romantický pocit z ubytování v přírodě. Zároveň vám chalupa U Potoka nabízí možnosti moderních technologií, např. bezplatné připojení k Wi-fi internetu a TV SAT.
1000,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a nocPenzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
(6,3 km od centra Albrechtice v Jizerských…)
Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé.
2200,- za 1 osobu a noc
2200,- za 2 osoby a nocHotel Na Vyhlidce

Korenov 877, Kořenov
(6,4 km od centra Albrechtice v Jizerských…)
Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 5 km od Harrachova. Nabízíme ubytování v horsky zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením, stylovou restauraci s pravou kachlovou pecí a vyhlášenou domácí kuchyní,bar v jeskyni, kulečník,v létě zahradní restauraci s grilem,bazénem a dětským koutkem.Salonek pro svatby, oslavy a firemní školení. V okolí možnost lyžování, v létě pěší a cykloturistiky.
1706,- za 1 osobu a noc
1706,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 56 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací