Blog eHotel.cz

Měsíční trip po USA!

5 minut čtení 07.08.2018 Výlety

Miri se nám vrátila z měsíční dovolené z USA a nás zajímalo, jak se jí tam líbilo, co zajímavého zažila a co dobrého ochutnala. Pokud i Vás zajímají její zážitky z cest, čtěte dále! Dozvíte se například, co je potřeba vyřídit před cestou, či zda jí chutnají hamburgery. 


Colour of Ostrava!

2 minuty čtení 09.07.2018 Výlety

Letošní Colours of Ostrava se blíží! 18.-21.7.2018 areál Dolní Vítkovice. N.E.R.D., Kygo, Jessie J., London Grammar, Kaleo, Paul Kalkbrenner, Mura Masa a mnoho dalších. Na kterého interpreta se těšíte nejvíce?

colours


S ocelotkou Lucinkou na kolech

4 minuty čtení 15.06.2018 Výlety

Blíží se prodloužený červencový víkend a my usilovně přemýšleli nad tím, jak jej aktivně využít s našimi malými sportovci. Na nápady jsme se ptali ocelotky Lucinky. Ta nám poradila vzít děti na kola. A kam? Říkala, že jí se nejvíce líbí na jihu Moravy, nebo v okolí Třeboně. Pokud je léto opravdu parné, vydává se do jižních Čech, kde se před jízdou "smočí" v Lipenské přehradě. 

 


Na den hvězdou v Karlových Varech

3 minuty čtení 13.06.2018 Výlety

Chystáte se letos na filmový festival do Karlových Varů? Ehotel.cz ano! A co máme v plánu? Užít si ho ve velkém stylu. Nechte se inspirovat naším dnem a nocí v Karlových Varech a prožijte spolu s námi 24 hodin ve stylu "holywoodských hvězd".


 


3 Tipy kam na Den dětí

3 minuty čtení 24.05.2018 Výlety

Máte malé děti a přemýšlíte, jak s nimi oslavit Den dětí? Den dětí letos připadá na pátek, a proto navrhuji využít příležitosti a udělat si s nimi prodloužený víkend. Zapomeňte na práci, užijte si sluníčka a využijte firemní benefity.  


  • 1 - 5 z 86 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací