Blog eHotel.cz

8 nejkrásnějších vodopádu v Česku

7 minut čtení 05.05.2021 Výlety

Ve světě jsou velmi často vyhledávanou podívanou právě vodopády, na které se sjíždí turisté ze všech koutů planety. Avšak i u nás v České republice je několik takových, ze kterých nebudete moct spustit oči a nemusíte tak zoufat, že momentálně není snadné se za těmi zahraničními vydat. Přesvědčte se sami, že česká příroda skýtá neskutečně krásné vodní monumenty.

TIPY NA VÝLET - 13 nejkrásnějších vodopádů v ČR | Jupigo.com

zdroj: Jupigo

 


Kam na výlet po lockdownu? 14 tipů na jarní výlety po celé ČR.

7 minut čtení 14.04.2021 Výlety

Venku je krásně a to nás všechny cestovatele a turisty zajisté svádí k jednomu - a tím jsou myšlenky na krásné jarní výlety. Všude to vykvétá, příroda se probouzí, ale zatím jsme se mohli podívat tak akorát k hranicím našeho okresu. A protože se k nám dostala zpráva, že bude omezení pohybu brzy končit, rozhodli jsme se pro vás sepsat seznam míst po celé České republice, která chcete na jaře vidět.

Dodržujme při jarních výletech a procházkách všechna hygienická opatření, buďme ohleduplní a nosme roušky nebo respirátory. Pandemie tu stále je, přestože se opatření rozvolňují.


Tipy na ideální výlety pro pejskaře!

7 minut čtení 01.03.2021 Výlety

Už vám dochází nápady, kde Vašeho pejska unavit a on vám zatím doma trhá bačkory? Máme pro vás několik tipů na výlety s pejsky na místa, kde jsou vítáni. Najdete zde vše od dlouhých túr pro sportovní povahy, přes kratší procházky až po tipy na místa, u kterých byste možná nečekali, že zde budou vítanými hosty. Na konci článku si také přečtěte, co je dobré nezapomenout na celodenní výlet s pejskem, abyste si jej užili všichni.       PejsekJak cestovat, když nemůžeš cestovat

4 minuty čtení 03.11.2020 Výlety

Cestování se zdá v této nelehké době čím dál tím větší oříšek. Věříme, že stejně jako nám, vám chybí všechny zážitky s ním spojené. Pojďme se společně podívat na pár tipů, které nám pomohou v čekání na naši vysněnou dovolenou. 

     


  • 1 - 5 z 96 článků
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací