5 míst na netradiční rande v Praze

Čerstvý jarní vzduch, rozkvétání květin a díky posunu času už máme i déle světlo, což si říká o pořádné jarní rande! V tomto článku Vám ukážeme pár pražských míst, kam si rozhodně musíte zajít se svou polovičkou! Věříme, že Petřín už znáte všichni, proto ho rovnou přeskočíme a zamíříme jinam. 

 

 

Žižkovská televizní věž

Věděli jste, že Žižkovská televizní věž, ta s těmi miminy, je veřejnosti volně přístupná? Jednak se věž chlubí nezapomenutelnou vyhlídkou na Prahu, a to rovnou ze všech stran, ale také restaurací v oblacích. A pokud zrovna nebudete mít hlad, ale půjdete kolem, můžete si k výhledu zajít pouze na sladkou tečku, kávu, nebo drink.

Náplavka

Pražská Náplavka je místo, které okouzlí snad každého i napříč generacemi. Velmi nás okouzlila procházka z Vyšehradu, po schodech dolů až na oblíbenou Náplavku u Vltavy. Jedna strana je více navštěvovaná, nabízí množství barů a posezení. Ovšem ta Smíchovská je méně populární, což je ideální, pokud uvítáte trošku soukromí.

Cyklostezka Podolí

Od Náplavky se posuneme lehce dál. Nebo popojedeme? Předchozí tip na rande můžete krásně spojit s tímto. Přes aplikaci Rekolo si můžete půjčit kolo, které pak lze umístit kdekoliv se Vám to zrovna zalíbí (jsou jisté zóny, které je třeba respektovat). Z Náplavky vede krásná rovná cyklostezka směrem do Podolí podél řeky Vltavy. U vody je to vždy velká romantika, ovšem tato cyklostezka je skutečně nenáročná a pokud chcete s sebou vzít děti, nemusíte se bát, že by to nezvládly.

Šlapadla

Jedna z neoblíbenějších aktivit na neobvyklé rande jsou šlapadla. U Střeleckého ostrova, který je kouzelný sám o sobě, si můžete půjčit šlapadla a rozjímat uprostřed Vltavy. Kolem půjčovny se také nachází množství lákavých restaurací a kaváren, a tak to můžete krásně spojit.

Shakespearovské letní slavnosti

Pro milovníky kultury a divadla máme poměrně atypický nápad. Co takhle okouzlit svou lásku lístky na Shakespearovy hry?! Pokud už nechcete chodit stále do kina a přemýšlíte, čím své partnerce/partnerovi vyrazit dech, za nás je to rozhodně skvělá volba!

 

Svou polovičku rozhodně potěšíte jakoukoliv nevšední aktivitou! Dejte nám vědět, jaké nejvíce zajímavé a netypické randejste zažili.

Tereza z eHotel.cz