Chalupa Na Špici
Oudoleň 104, 582 24 Oudoleň


Domácí mazlíčci
V ceně
Parkoviště
V ceně
Internet
V ceně
Zahrada
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity
 

Upozornění: Pobyt lze objednat minimálně 3 pracovní dny před příjezdem.


Pokoje

Služby a vybavení

Parkoviště
  • v ceně
  • v hotelu
Domácí mazlíčci
  • v ceně
Internet
  • v ceně
Zahrada
Nekuřácké prostředí
TV

Stravování

Restaurace
  • vzdálenost: 300 m

Sport

Bazén - venkovní
  • v hotelu
Billiard
  • v hotelu

Okolí a volný čas

Dětské hřiště
  • v hotelu
Whirlpool
  • v hotelu
Autobusová zastávka
  • vzdálenost: 10 m
Houbaření


Základní informace

Doba příjezdu: 14:00 -

Rodinná chalupa Na Špici se nachází na okraji obce v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině na rozhraní CHKO Žďárských vrchů a Železných hor. 

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci zvané Oudoleň. Nadmořská výška je 580 m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. Objekt se skládá z několika na sobě nezávislých budov. V objektu máte k dispozici relaxační místnost (vířivka se saunou), kulečník, fotbálek, dětský koutek v letních měsících bazén. V obci je obchod a restaurace. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je  hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, jízdárna, koupaliště a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! Dále lze využít v zimních měsících stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 10 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek, zimní stadión a krytý plavecký bazén. Další lyžařské vleky v blízkosti. Objekt je vhodný jak k aktivnímu odpočinku tak k wellness pobytu nebo romanické dovolené. Rádi Vám splníme a zařídíme program dle Vašeho přání.
Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 20 osob v celkem 7  částech chalupy.  Pronájem celé části chalupy pro 2, 4, 8, 10, 12 nebo 20 osob. Každá část chalupy má svůj vlastní vchod, svoje vlastní sociální zařízení, kuchyň nebo kuchyňský kout. Chalupa má novou společenskou místnost pro 20 osob.
Celý objekt chalupy je nekuřácký, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. Do objektu smějí domácí mazlíčci (malá rasa do 10 kg).Mapa

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací