Pension Sunset

Mezirolí 161, 362 25 Nová Role

Pokud hledáte ubytování v krásné a romantické vesničce v obci Mezirolí u Karlových Varů, penzion Sunset je tou pravou volbou. 

Penzion Sunset svůj název získal díky dokonalému výhledu na západ slunce, který na Vás zapůsobí svou uklidňující romantickou atmosférou především během ledních večerů.
Celý dům jsme vybudovali a uspořádali podle zásad Feng Shuei. Na řešení zahrady se dokonce podílela přední specialistka v tomto oboru Ing. Zuzana Hašpicová. Všechny prostory tak poskytují maximální pohodlí a odpočinek. Pro posílení ochrany a pocitu bezpečí hostů penzionu jsme při výstavbě domu do základů vložili speciální amulety a pentagramy - Šalamounův pentagram, Triscal, Strom života atd.
Hosté pensionu Sunset mohou využít po dobu svého pobytu i posezení ve vinném sklepě s lahvinkou dobrého vína. Součástí vinného sklepa je též společenská místnost, kde mohou hosté posedět u kávy, vína či piva, zahrát si šipky či sledovat sportovní zápasy na velké televizi, případně i zatancovat.Po domluvě je možnost konání oslav či večírků pro uzavřenou společnost! 
Ubytování je u nás možné ve třech dvoulůžkových a jednom jednolůžkovém pokoji, které jsme rozdělili podle barev na pokoj červený, modrý, oranžový a žlutý.
Pension Sunset je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které se zde rozhodnou strávit klidný víkend či dovolenou, stejně tak i pro manažery a pracovníky firem. Ti jistě ocení kalkulaci ceny dlouhodobého pronájmu dle požadavků a doby ubytování. 
Nezapomněli jsme ani na místo k zaparkování Vašeho auta. Zdarma nabízíme venkovní parkoviště hlídané kamerou nebo za poplatek parkování v kryté garáži.

Doba příjezdu: 14:00 -


Parkoviště
V ceně
Internet
V ceně
Konferenční/společenská místnost
Informační služba
Prostřednictvím portálu ehotel.cz lze v tomto ubytovacím zařízení uplatnit:
Platba poukazem ehotel.cz
Platba benefity

Služby a vybavení
Parkoviště
  • v ceně
  • v hotelu
Internet
  • v ceně
Konferenční/společenská místnost
Informační služba
Zahrada
Nekuřácké prostředí
TV
Stravování
Bar
  • v hotelu
Sport
Šipky
  • v hotelu
Okolí a volný čas
Masáže
  • v hotelu
Houbaření
Rybolov
Jízda na koni
Podmínky

Storno podmínky

Lhůta před začátkem pobytu (dny) Výše stornopoplatků
0 (počet nocí nutných uhradit)