Penzion U Lípy

3,0

Penzion U Lípy | Jestřebí

Zaplaťte benefity

Platba benefity
Edenred Benefit Plus Benefity Pluxee eBenefity
calendar icon
Pokojů 1
1. pokoj
Vyberte počet osob a klikněte na tlačítko Hledat.

Vybavení

Pokoje

Bezdrátový internet
Hotelový textil
Sprcha
WC
Ústřední topení
Domácí mazlíčci (236 Kč/den)
Nekuřácké prostředí
Typ ubytování
Závěsy
Typy postelí
Počet ložnic
Počet místností
Kuchyňka

Hotel

Bezdrátový internet
Domácí mazlíčci (236 Kč/den)
Parkoviště
Konferenční/společenská místnost
Obchodní centrum
Postýlka
Přednáškový sál
Směnárna
Zdravotní středisko
Beachvolejbalový kurt
Billiard
Bowling
Golf
Horolezectví
Minigolf
Potápění
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Půjčovna sportovního vybavení
Šipky
Squash/ricochet
Stolní tenis
Tělocvična/sportovní hala
Tenisový kurt - venkovní
Bar
Cukrárna
Kavárna
Pivnice
Pizzerie
Restaurace
Snídaně (118 Kč/den)
Bazén - venkovní
Bazén - vnitřní
Fitness
Jóga
Kadeřnictví/salón krásy
Sauna
Wellness/lázně
Catering - varianta A

Stravování

Okolí

Aquapark
Autobusová zastávka
Dětské hřiště
Diskotéka
Divadlo
Kasíno
Kino
Letiště
Noční klub
Přírodní koupání
Vlaková zastávka

Recenze

3,0

2 recenze

A

Anonym

A

Anonym

Podmínky

Příjezd možný od

Odjezd do

Cena pobytu zahrnuje turistický poplatek

O hotelu

Penzion U Lípy***

Pavlovice 20

47201 Česká Lípa Jestřebí

Napište nám

Penzion U Lípy má pro vás útulné, nově zrekonstruované pokoje. Ubytujeme pár, velkou rodinu i partu přátel až do 30ti osob. Kolem chalupy je uzavřený areál s bazénem a hřišti, bezpečné prostředí pro zábavu vaši i vašich dětí. V naší restauraci vám zajistíme také stravování.

Na dovolené je potřeba si především dobře odpočinout. Víme, že kvalitní postelí a útulným pokojem to začíná. Naši hosté mají obzvláště rádi příjemný, uzavřený areál kolem našeho penzionu. Vaše děti si mohou v bezpečí hrát u bazénu nebo na hřišti, na dohled od stinného posezení kolem grilu pro vás a vaše přátele.

Umíme také uspořádat menší oslavu nebo svatbu třeba pro 30 hostů. Naše učebna vám poskytne zázemí pro kurz i sportovní akci. Rádi k nám jezdí hosté na jógové víkendy, taneční kurz, nebo wellness víkend s kosmetikou. Hodně využívaný je náš vlastní tenisový kurt. Máme i uzamykatelnou garáž na kola, ping-pong a kulečník. Nově jsme pro Vaše děti připravili nové skluzavky, houpačky, trampolínu a venkovní lego hernu. Samozřejmostí už je dnes wi-fi po celém domě.

O pokojích


Nabízíme dvoulůžkové, tří- i čtyřlůžkové pokoje, menší apartmán s kuchyňkou pro rodinu i větší pro celou partu. Většinou s koupelnou, pro několik dvoulůžkových pokojů máme koupelnu společnou. Celkem ubytujeme 22 hostů v pokojích dle vaší volby a až 8 v samostatném apartmánu.

Občerstvení


Rádi vám uvaříme snídani, večeři, nebo poskytneme polopenzi v naší hospůdce.

Na soukromé akce, oslavy a svatby zajistíme kompletní catering.

Okolí ubytovacího zařízení


Máchův kraj není jen Máchovo jezero. Krásné koupání nebo plážové sporty můžete doplnit výlety pěšky, na kole nebo na koni, návštěvou hradů a zámků, ZOO, nebo třeba golfem.