Ubytování Žilina a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(15,0 km od centra Žilina)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
610,- za 1 osobu a noc
852,- za 2 osoby a nocPension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(15,2 km od centra Žilina)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1400,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc
Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(19,8 km od centra Žilina)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1881,- za 1 osobu a noc
2178,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Střední Čechy (9) Beroun (3) Kladno (1) Slaný (1) Třebíz (1) Tuchlovice (1) Tuchoměřice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací