Ubytování Žilina a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(14,5 km od centra Žilina)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
892,- za 1 osobu a noc
 

Pension Barták

Pod Studánkou 968, Beroun
(15,4 km od centra Žilina)
Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.
1081,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 16 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Čechy (13) Praha-západ (1) Hlavní město Praha (1) Beroun (4) Slaný (3) Kladno (3) Tuchoměřice (1) Křivoklát (1) Malé Číčovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací