Ubytování Zahořánky a okolí

Cena (osoba/noc)
Statek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
(6,1 km od centra Zahořánky, Prídolí)
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
2400,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a noc


Dům U Tří Havranů

Latrán 46, Český Krumlov
(7,2 km od centra Zahořánky, Prídolí)
Penzion U Tří Havranů se nachází přímo v historickém centru města Českého Krumlova v blízkosti vstupu do areálu Státního hradu a zámku Český Krumlov u Červené brány. V ceně ubytován je Wi-Fi připojení a snídaně zdarma. Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě.
2690,- za 1 osobu a noc
2690,- za 2 osoby a noc

Penzion U Kominíka

Zámek 57, Český Krumlov
(7,2 km od centra Zahořánky, Prídolí)
Penzion U Kominíka se nachází v historickém centru Českého Krumlova při hlavním vstupu do areálu zámku. Dům je pozdně gotického původu, což dokládají zachované sklepy s přetínanými portálky. Penzion je vhodný pro romantický pobyt v srdci Českého Krumlova.Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě
1690,- za 1 osobu a noc
1690,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 29 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (26) Lipno (2) Šumava (1) Český Krumlov (20) Frymburk (3) Kaplice (3) Rožmberk nad Vltavou (1) Lipno nad Vltavou (1) Chabičovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací