Ubytování Vyšší Brod a okolí

Cena (osoba/noc)


Ubytování Duškovi

Lipno nad Vltavou 60, Lipno nad Vltavou
(6,8 km od centra Vyšší Brod)
Dům je postaven přímo v obci Lipno nad Vltavou v klidné lokalitě blízko lesa, jeho velkou a nespornou předností je, že se nachází v těsné blízkosti promenády Lipno, plaveckého bazénu , pláže, jezera, jachetního přístavu, cyklostezky a nástupní stanice lyžařského areálu. Dostupnost tento objekt předurčuje k zábavné dovolené oddechu a sportovnímu vyžití. Veškeré vyjmenované atrakce jsou v okruhu 300 m od domu. Součástí domu je zahrada s terasou, vyhřívaný bazén,solární zahradní sprcha , dětské houpačky i pískoviště.Před domem je zastřešený příjezd a odpočinková terasa před vstupem do domu. Dům je součástí řadové zástavby, má tři propojená patra.
1539,- za 1 osobu a noc
1539,- za 2 osoby a nocHoliday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(7,7 km od centra Vyšší Brod)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a noc


Rekreace na Lipně

Frymburk 354, Frymburk
(12,5 km od centra Vyšší Brod)
K ubytování nabízíme 5 řadových domů, 3 bungalovy s uzavřenými dvory a 1 bungalov PLUS s uzavřeným dvorem - speciálně vybavený pro rodiny s dětmi. Domy stojí na okraji Frymburku mimo hlavní silnici, v těsné blízkosti pláže a cyklistické stezky, ideální pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita každého rekreačního domu je 8 lůžek + 2 přístýlky. Všechny objekty jsou nekuřácké. Větším skupinám můžeme nabídnout ubytování v rekreačních domech hned vedle sebe (u řadových domů včetně společné zahrady a terasy).
Doporučujeme
Vstup do aquaparku v ceně
1591,- za 1 osobu a noc
1591,- za 2 osoby a nocPenzion Dobík

Pasečná 133, Přední Výtoň
(14,8 km od centra Vyšší Brod)
Penzion Dobík nabízí ubytování na Šumavě, pouhé 2 km od sousedního Rakouska - oblasti Mühlviertel. V penzionu zažijete poklidnou i aktivní dovolenou vhodnou zejména pro turisty, cyklisty,rodiny s dětmi a lyžaře či běžkaře. Pro hosty je parkoviště a wi-fi zahrnuto v ceně ubytování
Doporučujeme
Přátelská cena
920,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a noc • 1 - 15 z 17 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (11) Šumava (3) Lipno (3) Frymburk (5) Lipno nad Vltavou (3) Kaplice (3) Přední Výtoň (2) Horní Planá (1) Rožmberk nad Vltavou (1)

  Informace

  Jihočeské městečko Vyšší Brod se nachází na Šumavě a leží asi 25 km od dalšího turistického lákadla Českého Krumlova. Vyšší Brod sahá až na hranice s Rakouskem a jeho část Studánky je nejjižnějším bodem České republiky.

  V tomto městě si přijde na své opravdu každý. Vodáci zde mohou započít svoji cestu při sjíždění Vltavy, méně sportovně založení si zase užijí historické památky města, kterých rozhodně není málo. Městečko se pyšní Cisterciáckým klášterem postaveným v gotickém stylu a Poštovním muzeem, které se nachází přímo v areálu kláštera a provede Vás historií poštovnictví. V okolí můžete navštívit obec Loučovice, jež byla jednou z poddanských vesnic kláštera ve Vyšším Brodě nebo městečko a hrad Rožmberk.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací