Ubytování Vyšší Brod a okolí

Cena (osoba/noc)Holiday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(7,7 km od centra Vyšší Brod)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a nocPenzion Dobík

Pasečná 133, Přední Výtoň
(14,8 km od centra Vyšší Brod)
Penzion Dobík nabízí ubytování na Šumavě, pouhé 2 km od sousedního Rakouska - oblasti Mühlviertel. V penzionu zažijete poklidnou i aktivní dovolenou vhodnou zejména pro turisty, cyklisty,rodiny s dětmi a lyžaře či běžkaře. Pro hosty je parkoviště a wi-fi zahrnuto v ceně ubytování
Doporučujeme
Přátelská cena
785,- za 1 osobu a noc
1210,- za 2 osoby a noc
Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(19,5 km od centra Vyšší Brod)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1250,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (7) Šumava (3) Lipno (2) Frymburk (3) Kaplice (3) Lipno nad Vltavou (2) Přední Výtoň (2) Horní Planá (1)

Informace

Jihočeské městečko Vyšší Brod se nachází na Šumavě a leží asi 25 km od dalšího turistického lákadla Českého Krumlova. Vyšší Brod sahá až na hranice s Rakouskem a jeho část Studánky je nejjižnějším bodem České republiky.

V tomto městě si přijde na své opravdu každý. Vodáci zde mohou započít svoji cestu při sjíždění Vltavy, méně sportovně založení si zase užijí historické památky města, kterých rozhodně není málo. Městečko se pyšní Cisterciáckým klášterem postaveným v gotickém stylu a Poštovním muzeem, které se nachází přímo v areálu kláštera a provede Vás historií poštovnictví. V okolí můžete navštívit obec Loučovice, jež byla jednou z poddanských vesnic kláštera ve Vyšším Brodě nebo městečko a hrad Rožmberk.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací