Ubytování Vodňany a okolí

Cena (osoba/noc)
OtavArena

Burketova 303, Písek
(18,1 km od centra Vodňany)
Hotel OTAVARENA nabízí kapacitu 48 lůžek ve 20-ti, převážně dvoulůžkových, pokojích s možností přistýlek a dvou 2-4lůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV sat, a telefonem. Čtyři pokoje v prvním patře disponují svojí vlastní terasu o velikosti 4 x 4m. Hotel je třípatrový, s bezbariérovým přístupem a výtahem.
1189,- za 1 osobu a noc
 
Místa v okolí

Jižní Čechy (6) Šumava (2) Písek (6) Prachatice (2)

Informace

Jihočeské město Vodňany se nachází v okrese Strakonice. Toto královské město získalo název díky jeho poloze uprostřed rybničnaté krajiny.

O důležitosti rybníků v tomto městě vypovídá místní škola, která předává mladým lidem vědomosti právě o vodohospodářství. Až zde budete trávit dovolenou, můžete kromě několika zdejších rybníků a mlýnů navštívit památky jako Kapli sv. Vojtěcha, Kostel Narození Panny Marie či Kostel sv. Jana Křtitele. Místní muzea Vám přiblíží rybářství na Vodňansku nebo ukáží díla českých výtvarníků z přelomu 19. a 20. století. Dále zde leží několik památníků, například Památník Obětem komunistické zvůle. V blízkém Bavorově jeďte ke zřícenině hradu Helfenburg a u Netolic objevíte krásný Státní zámek Kratochvíle. Také je zde vytvořeno několik cyklotras. Vodňany a okolí mají zkrátka co nabídnout.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací