Ubytování Veselí nad Moravou a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Víno Hruška

Národních Mučedníků 949, Veselí nad Moravou
Vinotéka s penzionem se nachází v centru města, 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží. K Baťovu kanálu dojdete pěšky za 10 minut. Ve Veselí nad Moravou najdete i venkovní koupaliště a tenisové kurty. Okolí je vhodné pro cykloturistiku. Golfové hřiště v Ostrožské Nové Vsi se nachází 10 km od penzionu a aquapark v Uherském Hradišti je vzdálen 15 km.
967,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc

Penzion Víno Hruška Blatnička

Blatnička 143, Blatnička
(10,9 km od centra Veselí nad Moravou)
V obci Blatnička se nachází vinný sklípek VÍNO HRUŠKA – možnost posezení ve sklípku (kapacita 25-30 osob) anebo v příjemném prostředí malebné vinárny (max. 50 osob). Vhodné pro firemní večírky, školení, rodinné oslavy a posezení s přáteli. Dle Vašeho přání je možné zajistit degustaci, cimbálovou muziku, večeři, raut a mnoho dalšího. Nabízíme také návštěvu vinic s vyhlídkovou terasou, ze které je nádherný výhled na naše vinohrady a okolní krajinu. Můžete zde nově vyzkoušet lukostřelbu přímo mezi vinohrady. Možnost zapůjčení holí pro Nordic Walking a 8 koloběžek. Připravujeme pro Vás také tenisový kurt a malé relaxační centrum.
1691,- za 1 osobu a noc
 Apartmán ve Dvoře

Vítězná 457, Ratíškovice
(16,5 km od centra Veselí nad Moravou)
Hledáte příjemné ubytovýní v Ratíškovicích? Apartmán Ve dvoře se nachází v obci Ratíškovice mezi městy Hodonínem a Kyjovem, na Moravském Slovácku. Ubytování v soukromí poskytujhe vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi a menší skupiny. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek), obytná plně vybavená kuchyně s TV (WIFI zdarma), koupelna se sprchou, WC, venkovní posezení s grilem a domácí udírnou, dvorek. Ideální poloha nabízí cyklistické a turistické trasy po krajině plné vinohradů. Možnost návštěvy vinných sklepů v lokalitě Slavín (po domluvě degustace) – www.vinotoman.cz. V blízkosti apartmánu cca 20m možnost stravování – restaurace s pivovarem, večerka 50m.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Penzion Rohatec

Hodonínská 46a, Rohatec
(17,0 km od centra Veselí nad Moravou)
Penzion Rohatec se nachází v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen v přímém sousedství města Hodonín od jehož centra je vzdálených pouhých 5 km. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Areál domu je uzavřený s možností krytého parkování vozidel a kol. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a venkovní terasa s grilem.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací