Ubytování Velké Pavlovice a okolí

Cena (osoba/noc)


Vinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(8,8 km od centra Velké Pavlovice)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 


My hotel

21.dubna 657, Lednice
(11,4 km od centra Velké Pavlovice)
My hotel**** se nalézá v těsné blízkosti zámku Lednice, uprostřed Lednicko-valtického areálu. Ze všech pokojů nabízí ojedinělý výhled přes staré rameno řeky Dyje do lužního lesa. K dispozici internet, dětské hřiště s bazénkem, tenisové kurty, vinný sklep.
Doporučujeme
Přátelská cena
Poslední rezervace před 3 dny.
1600,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 42 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (33) Jižní Čechy (3) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Břeclav (6) Valtice (5) Hustopeče (5) Mikulov (4) Lednice (4) Mutěnice (3)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací