Ubytování Velké Bílovice a okolí

Cena (osoba/noc)Vinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(6,9 km od centra Velké Bílovice)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 
My hotel

21.dubna 657, Lednice
(8,4 km od centra Velké Bílovice)
My hotel**** se nalézá v těsné blízkosti zámku Lednice, uprostřed Lednicko-valtického areálu. Ze všech pokojů nabízí ojedinělý výhled přes staré rameno řeky Dyje do lužního lesa. K dispozici internet, dětské hřiště s bazénkem, tenisové kurty, vinný sklep.
Doporučujeme
Přátelská cena
Poslední rezervace před 2 dny.
1600,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a noc

Apartmány Vilma

Komenského 441, Lednice
(8,8 km od centra Velké Bílovice)
Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou v dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a nocUbytování Lednice

Na Zahradách 631, Lednice
(9,0 km od centra Velké Bílovice)
Představujeme Vám příjemné ubytování na území Lednicko-valtického areálu v obci Lednice, vyhledávané těmi, co si přejí klid a zároveň blízkost rušného centra. Jen pár minut pěšky od centra, autobusové zastávky, zámeckého parku, obchodu s potravinami i restaurací. Nabízíme ubytování v komfortně zařízeném prostředí nejen pro skupiny lidí, ale i jednotlivce, Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem domu nebo jeho části. Lednicko-valtický areál je protkán cyklostezkami, které nemají obdoby. Nádherná příroda, okouzlující památky a Moravská pohostinnost na každém kroku. Lednice patří k nejnavštěvovanějším místům na Jižní Moravě. Každoročně obec navštíví tisíce turistů z nejrůznějších koutů světa. Přijeďte se přesvědčit.
1901,- za 1 osobu a noc
1901,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 56 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (40) Jižní Čechy (5) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Valtice (8) Mikulov (7) Břeclav (6) Lednice (5) Hustopeče (5) Hodonín (3)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací