Ubytování Unhošť a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
890,- za 1 osobu a noc
1018,- za 2 osoby a noc









Pension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(13,7 km od centra Unhošť)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a noc



Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(13,8 km od centra Unhošť)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
608,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc





















Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(17,8 km od centra Unhošť)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1562,- za 1 osobu a noc
1562,- za 2 osoby a noc









At the Green Grape - U Zeleného hroznu

Jánský Vršek 11, Praha
(19,2 km od centra Unhošť)
At the Green Grape - U Zeleného hroznu**** hotel se nachází v lokalitě Malá Strana, sídlí v historickém domě o kterém jsou první záznamy z roku 1633, budova má zachovalé jádro renesančního srubu s baroknímí malovanými stropy, prostory jsou doplněny o historický nábytek a předměty, nabízí 8 pokojů, vinný sklep, degustaci vín, zabezpečené parkoviště, výhled na pražské podhradí a romantické atrium hotelu s fontánou
4427,- za 1 osobu a noc
4427,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 25 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (18) Střední Čechy (6) Praha (18) Beroun (2) Kladno (1) Slaný (1) Tuchlovice (1) Únětice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací