Ubytování Trutnov a okolí

Cena (osoba/noc)


Hotel Krakonoš

Barvířská 41/6, Trutnov
Hotel Krakonoš *** se nachází v klidném prostředí nad městem. Nabízíme hotelové ubytování s možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, permanentní makeup. V hotelu používáme přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness. Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
1995,- za 1 osobu a noc
1995,- za 2 osoby a noc


Penzion Poříčí

Petříkovická 201 541 03, Trutnov
Komfortní a pohodlné ubytování na okraji města Trutnov v přátelské a útulné atmosféře rodinného penzionu, kde můžete strávit klidné a odpočinkové noci. Ubytovací část je nekuřácká. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, které si mohou v penzionu i jeho okolí užít nerušeného klidu i mnoha zábavy a her. Těšíme se na Vás!
997,- za 1 osobu a noc
997,- za 2 osoby a noc


Penzion Sport Žacléř

Josefa Čapka 272, Žacléř
(10,9 km od centra Trutnov)
V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní. V restauraci je k dispozici pro veřejnost PC s bezplatným připojením na internet. K penzionu patří privátní parkoviště s možností pronájmu garáží.
673,- za 1 osobu a noc
673,- za 2 osoby a noc


Penzion Iris Krkonoše

Lysečinská14, Horní Maršov
(12,6 km od centra Trutnov)
Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril, Penzion Iris Krkonoše nabízí pet-přátelské ubytování v Horním Maršově. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Terasu nebo balkon jsou obsaženy v některých pokojích. TV s plochou obrazovkou je k dispozici. K dispozici je zdarma kyvadlová doprava na místě. Tento penzion má lyžárnu prostor a půjčovna lyžařského vybavení je k dispozici. Karpacz je vzdálené 14 km od penzionu Iris Krkonoš, zatímco Špindlerův Mlýn je 17 km daleko.
2557,- za 1 osobu a noc
2557,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací