Ubytování Telnice a okolí

Cena (osoba/noc)
Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(13,8 km od centra Telnice)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1997,- za 1 osobu a noc
2764,- za 2 osoby a noc


Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(14,3 km od centra Telnice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
614,- za 1 osobu a noc
997,- za 2 osoby a nocAVANTI Hotel

Střední 61, Brno
(14,8 km od centra Telnice)
Kousek od centra Brna se nalézá AVANTI Hotel**** se 2 restauracemi: AVANTI a Arkáda, kde vaří tradiční českou kuchyni. Hotel nabízí pohodlné ubytování a umožňuje sportovní vyžití jako je bowling, wellness a nebo zapůjčení koloběžek na recepci. Parkoviště, wi-fi a snídaně v ceně ubytování.
Doporučujeme
1979,- za 1 osobu a noc
2172,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (11) Brno (5) Střední Morava a Jeseníky (4) Brno (17) Hustopeče (2) Žabčice (1) Šlapanice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací