Ubytování Staré Město a okolí

Cena (osoba/noc)


Ubytovna U Kašny

Šromova 146, Uherské Hradiště
(2,1 km od centra Staré Město)
Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. V patře ubytovny se nachází společné sociální zařízení, kuchyňka vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ubytovna má i společenskou místnost s lednicí a televizí. Na pokoji jsou postele, noční stolky, lampičky a šatní skříň. Internetové připojení, úschovna kol a parkování zdarma. Možnost zapůjčení kol, servis kol, zajištění snídaní, obědů, večeří a další služby.
567,- za 1 osobu a noc
 


Apartmán Dobrá Naděje

Mánesova 649, Uherské Hradiště
(2,7 km od centra Staré Město)
Apartmán "Dobrá naděje" se nachází v klidné městské části Uherského Hradiště, 200m od nákupního centra TESCO. Prostorné apartmány pro 1-3 (4) osoby jsou vybaveny zařízenou kuchyní nebo kuchyňskou linkou (varná deska, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice), jídelním koutem, samostatném sociálním zařízením (WC, koupelna). Apartmány mají připojení na internet v ceně, samostatný vstup. Apartmány jsou situované v přízemí.
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a noc
Pod Břesteckou skalou

Břestek 234, Břestek
(8,2 km od centra Staré Město)
Rekreačně sportovní areál s turistickou chatou leží na křižovatce turistických a cyklistických tras. U nás se nacházíte v srdci Slovácka, kousek od královského města Uherské Hradiště či proslulého Velehradu. To vše dělá z naší chaty ideální výchozí bod pro Vaše výšlapy, cyklovýlety, lezecké výstupy a jiné sportovní nebo rekreační aktivity v blízkém i vzdálenějším okolí.
811,- za 1 osobu a noc
811,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací