Ubytování Soběslav a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzionek Na Mlýně Krkavci

Mlýn Krkavec 94, Veselí nad Lužnicí
(9,8 km od centra Soběslav)
Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! Nabízíme ubytovací prostory, které jsou cenově dostupné. Naše kapacity jsou vkusně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel. Penziónek se nachází na samotě u lesa a vody. Zaručujeme skvělý relax i aktivní odpočinek na kolech nebo můžeme zapůjčit kánoe a dle dohody Vás odvést proti proudy řeky Nežárky. V okolí se nachází několik krásných cyklostezek, které zvládnou i naši malí začínající sportovci. Při nepřízni počasí je možné navštívit aquaparky. Jeden se nachází v Třeboni a druhý v Jindřichově Hradci. Oba se nacházejí cca 20 km od mlýna. Také tu máme samozřejmě i něco pro rybáře. V řece, která teče téměř pod okny, se nachází spousta krásných ryb. Pod jezem se dá krásně třpytkovat a nejčastějšími úlovky je štika, candát, tloušť. V nedalekých pískovnách se nacházejí velcí sumci a boleni, samozřej
1538,- za 1 osobu a noc
1538,- za 2 osoby a nocUbytování U Vávrů

Jižná 51, Jižná
(12,7 km od centra Soběslav)
Ubytování U Vávrů nabízí k pronájmu dva apartmány v obci Jižná, nedalo zámku Červená Lhota. Nachází se uprostřed turistického regionu Jižní Čechy, v malebném Jihočeském kraji, sotva pár minut cesty autem od města Jindřichův Hradec. Sestává ze dvou apartmánů se samostatným vchodem v přízemí. Pronajímaný objekt je obklopen panenskou přírodou, což z něj činí ideální místo pro duševní a fyzický odpočinek. Rodiny s dětmi uvítají, že celý areál je oplocený.
923,- za 1 osobu a noc
923,- za 2 osoby a nocGrand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(17,5 km od centra Soběslav)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
1070,- za 1 osobu a noc
 


Místa v okolí

Jižní Čechy (10) Tábor (8) Bechyně (1) Veselí nad Lužnicí (1) Jižná (1)

Informace

Nedaleko od Tábora, na soutoku Lužnice a Černovického potoka, se nachází město Soběslav. Toto město leží na nově otevřené dálnici D3, jež Vám umožní pohodlný příjezd.

V minulosti patřilo město rodu Rožmberků, kteří se zasloužili o jeho dnešní podobu. Hned na náměstí najdemekostel svatého Petra a Pavla a nemusíme chodit daleko, abychom spatřili další skvost, a to kostel svatého Víta. Toto městečko je plné zařízení pro Váš relax. Až budete unavení, můžete využít masáže, sauny a další odpočinkové aktivity.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací