Ubytování Skuhrov nad Bělou a okolí

Cena (osoba/noc)


Wellness hotel Říčky

Rezervace online
Říčky v Orlických horách 254, Říčky v Orlických horách
(11,7 km od centra Skuhrov nad Bělou)
Wellness hotel Říčky se nachází přímo v centru obce Říčky v Orlických horách. V zimním období návštěvníci ocení možnost lyžařského vyžití ve ski centru Říčky, kam zajišťuje denně dopravu skibus, který má zastávku přímo před hotelem. Pro milovníky…
4209,- za 1 osobu a noc
4209,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 36 hotelů
  • Informace

    Obec Skuhrov nad Bělou naleznete v okrese Rychnov nad Kněžnou, velmi blízko města Hradec Králové. První zmínka o místě, jež čítá přibližně na 1000 obyvatel, pochází už z 13. století.

    Nejvýznamnější pamětihodností obce Skuhrov je stejnojmenný hrad, který se v minulosti tyčil nad říčkou Bělá. Hrad byl poprvé zmíněn už v Dalimilově kronice a za mnoho let vystřídal hned několik majitelů. Dnes z něj zbyla pouhá zřícenina, která je však každý rok středem zdejšího turistického dění. Mezi další místa, která si nesmíte nechat ujít, jistě patří kostel sv. Jakuba Většího či rozhledna, která Vám poskytne jedinečný pohled na místní okolí. Vypravit byste se měli také do přilehlých měst, jako je Rychnov nad Kněžnou, České Meziříčí, Vamberk nebo Kostelec nad Orlicí.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací