Ubytování Skuhrov nad Bělou a okolí

Cena (osoba/noc)

Alfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
(9,8 km od centra Skuhrov nad Bělou)
Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovole
995,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc

Informace

Obec Skuhrov nad Bělou naleznete v okrese Rychnov nad Kněžnou, velmi blízko města Hradec Králové. První zmínka o místě, jež čítá přibližně na 1000 obyvatel, pochází už z 13. století.

Nejvýznamnější pamětihodností obce Skuhrov je stejnojmenný hrad, který se v minulosti tyčil nad říčkou Bělá. Hrad byl poprvé zmíněn už v Dalimilově kronice a za mnoho let vystřídal hned několik majitelů. Dnes z něj zbyla pouhá zřícenina, která je však každý rok středem zdejšího turistického dění. Mezi další místa, která si nesmíte nechat ujít, jistě patří kostel sv. Jakuba Většího či rozhledna, která Vám poskytne jedinečný pohled na místní okolí. Vypravit byste se měli také do přilehlých měst, jako je Rychnov nad Kněžnou, České Meziříčí, Vamberk nebo Kostelec nad Orlicí.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací