Ubytování Seč a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Slávka

Vestec u Běstviny 16, Třemošnice
(4,9 km od centra Seč)
Penzion se nachází v obci Běstvina, 3 km od obce Třemošnice. Okolí penzionu nabízí různé možnosti sportovních a relaxačních aktivit. Zahrát si můžete mini golf, bowling, billiard, tenis či se věnovat jízdě na koni. Hezký výlet můžete uspořádat do Železných hor, k řece Doubravě či k okolním hradům a zámkům. Milovníci vodních sportů a koupání jistě nevynechají přehradu Seč. Okolí nabízí v zimě řadu běžeckých stop nebo lyžařský vlek Hlinsko.
1027,- za 1 osobu a noc
 


Guest House U Zámku

T. G. Masaryka 26, Slatiňany
(13,8 km od centra Seč)
Penzion a restaurace U zámku leží na hlavní ulici T.G.Masaryka při vjezdu do Slatiňan od Chrudimi, která je vzdálena pouhých 1,5 km. V sousedství se nachází zámek, zámecký park, hřebčín a cyklostezky. V restauraci, o které je zmínka v kronice již z roku 1736 jako o zájezdním hostinci, je možné stravování po celý den. V salonku je možné pořádat různé společenské akce a v létě zde je příjemné posezení na zahrádce. Dále poskytujeme ubytování v 9 pokojích s hygienickým zázemím, TV a přípojkou k internetu. Parkování je možné hned vedle penzionu.
973,- za 1 osobu a noc
973,- za 2 osoby a noc


Penzion Stanský Mlýn

Stan 25, Hlinsko
(18,4 km od centra Seč)
Rádi bychom Vás přivítali v našem zrekonstruovaném rodinném penzionu, ve Stanském mlýně. Penzion se nachází ve Východních Čechách na Českomoravské vrchovině, na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů, nedaleko Hlinska v Čechách. Mlýn leží na malebném místě a jak už to tak u mlýnů bývá - v údolí řeky, v tomto případě Chrudimky, na dohled od posledních chaloupek obce Stan, takže téměř na samotě.
1135,- za 1 osobu a noc
 


Místa v okolí

Východní Čechy (6) Střední Čechy (2) Královéhradecko (1) Chrudim (3) Slatiňany (2) Pardubice (1) Chotěboř (1) Třemošnice (1) Hlinsko (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací