Ubytování Rovečné a okolí

Cena (osoba/noc)

U Pramene Virskeho Vanku

Vír 29, Vír
(3,5 km od centra Rovečné)
Zamiřte na Vysočinu do Víru, kde turismus kvetl již za první republiky a kde brněnská smetánka trávila horká léta na březích řeky Svratky. Odpočněte si od městského ruchu a ubytujte se v soukromí našeho krásného historického stavení Co vám můžeme nabídnout? Ubytování v nově zrekonstruovaném stavení, tehdejší známé „Šťastného výletní restauraci“ z dob první republiky Příjemnou atmosféru, moderní pokoje a nikým nerušený klid Mnoho krásných cílů v nejbližším okolí, které nadchnou každého turistu Relaxační masáže, které přijdou vhod nejen po návratu z výletů po okolí
2972,- za 1 osobu a noc
2972,- za 2 osoby a noc

Guest House Restaurant Na Čechách

Krouhev 3 Lačnov U Poličky, Korouhev
(14,3 km od centra Rovečné)
Penzion Na Čechách se nachází na břehu řeky Svratky, v malebné vísce Lačnov u Poličky, na hranici Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na Vysočině. Disponuje pěti pokoji, restaurantem, salonkem a venkovním posezením v zahradě. Penzion Na Čechách je součástí soukromého pozemku spolu s farmou zvířat, vlastním chovem muflona, ovcí, koz, oflonů, slepic, králíků a koní. Zvěř je oddělena od penzionu ohradami, penzion od okolních stavení lukami, řekou Svratkou a Bílým potokem. Tudíž nabízí mimořádnou míru soukromí a klidu.
1405,- za 1 osobu a noc
 


Místa v okolí

Vysočina (4) Jižní Morava (3) Východní Čechy (2) Královéhradecko (1) Severní Morava a Slezsko (1) Vír (2) Letovice (2) Unčín (1) Ujčov (1) Bystré (1) Lysice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací