Ubytování Ratiboř a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Na Skole

Podkopná Lhota 92, Podkopná Lhota
(9,2 km od centra Ratiboř)
Přijďte nás navštívit do Penzionu na škole a naší restaurace. Čeká tu na Vás tak trochu jiné prostředí než jste zvyklí. Věříme, že Vás naše nápady zaujmou, že si u nás odpočinete a budete se k nám rádi vracet. Podkopná Lhota se nachází v překrásné přírodě na úpatí Hostýnských vrchů v Beskydech. Je obklopena lesy a loukami, v blízkosti se nachází množství turistických tras a chráněné přírodní památky.
550,- za 1 osobu a noc
900,- za 2 osoby a nocŠtípský Šenk

Mariánské náměstí 48, Zlín
(18,7 km od centra Ratiboř)
Penzion Štípský šenk se nachází v klidné lokalitě a svou polohou je ideální pro cykloturisty, sportovní rodiny, party přátel i pro ty, kteří vyhledávají klid a pohodu. V penzionu Štípský šenk jsou pro Vás připraveny čtyři dvoulůžkové pokoje, které Vám poskytnou příjemné a pohodlné ubytování za příznivou cenu. V případě potřeby lze kapacitu pokoje rozšířit ještě o přistýlku. Samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích. Je možnost objednat snídaní (60 Kč / osoba) a umožňujeme i pobyt s domácím zvířetem (100 Kč / den). Parkování je pro Vás vyhrazeno přímo u penzionu.
954,- za 1 osobu a noc
954,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Východní Morava (5) Beskydy (2) Jižní Morava (1) Valašské Meziříčí (2) Vlčková (1) Kašava (1) Vsetín (1) Podkopná Lhota (1) Zlín (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací