Ubytování Prostějov a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmán Wolkerova

Wolkerova 33, Prostějov
Naše ubytování na ulici Wolkerova v Prostějově nabízí vkusné ubytování pro čtyři osoby ve dvou dvojlůžkových pokojích, které jsme pro Vás nově zrekonstruovali, kdy jsme dbali na eleganci a vkusný design. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, televizí, Wifi, kávovarem, klimatizací. Apartmán má svoji koupelnu se sprchovým koutem, vanou a toaletou. Parkoviště je přímo před domem (rezervace není možná). Nedaleko našeho ubytování Wolkerova, které je situováno do blízkosti historického centra Prostějova se nachází nákupní dům společnosti Lidl a výborné restaurace jako je například restaurace U krále Ječmínka, která se pyšní vlastním pivem z minipivovaru, který tu provozují. Hned naproti přes ulici ubytování se nachází restaurace H-Club a za zmínku také stojí vyhlášená restaurace a bar Fiesta, která se také nachází na Wolkerově ulici, kdy služby této restaurace můžete využít Nonstop.
1305,- za 1 osobu a noc
1305,- za 2 osoby a nocLa Ferme de Sissi

Zákostelí 139/7, Smržice
(3,5 km od centra Prostějov)
We accomodate you in our cottage (old stone farm of 1850) entirely renovated and situated in a small village : SMRZICE ("Smer-zi-Tse") located in the East of the Czech Republic, in Central Moravia. We kept the traditional decorations from the past. You will be accomodated in a family atmosphere. We speak english and german. You and your children will benefit of 2500 m2 of garden and orchard, entirely enclosed. Moreover your pet will be very well accomodated and will be able to also benefit of the garden. Our cottage is on a very beautiful place of the village : 4 km in the North of Prostejov and 18 km in the South of Olomouc. For your comfort we have three appartments independent of the house.
1566,- za 1 osobu a noc
1566,- za 2 osoby a noc


MiniPenzion Na Vyhlídce

Hněvotín 429, Olomouc
(13,2 km od centra Prostějov)
VÍTEJTE ! Příroda TICHO a Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití TAXI pro 4 osoby z Olomouce na MiniPenzion za 79,- Kč +420 800 10 10 10 (odkudkoliv z Olomouce k nám a obráceně za 4 osoby, tj. 20,- Kč za osobu) Ležíme 3 min. od Tesca, Mc Donald´s, KFC, Aquaparku a 7 min. od centra Olomouce a 11 min. od Resort Hodolany. HISTORIE: Ležíme v místě, zvaném jako Prachárna č.2, za dob Marie Terezie sloužící jako uložiště střelného prachu pro Fort XIII. INTERNET: WIFI Free. ZAHRADA: Možnost stanování, kempování, grilování, využití ohniště pro táborák. Dále sportovní vyžití. PARKOVÁNÍ: Zdarma v hlídaném areálu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
600,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a noc


Penzion Křelov

Lipové náměstí 19/27, Křelov
(17,1 km od centra Prostějov)
Ať už hledáte dlouhodobé nebo krátkodobé ubytování, věřte, že u nás budete spokojeni. Příjemné a čisté prostředí celé lokality doplní nabídka našich standardně vybavených pokojů. Stejně tak jako hosté oceníte i bezplatný Wi-Fi internet v celém objektu, či možnost parkování přímo před penzionem. V objektu je restaurace s možností povečeřet.
698,- za 1 osobu a noc
956,- za 2 osoby a nocPoužíváme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací