Ubytování Přední Výtoň a okolí

Cena (osoba/noc)
Rekreace na Lipně

Frymburk 354, Frymburk
(4,3 km od centra Přední Výtoň)
K ubytování nabízíme 5 řadových domů, 3 bungalovy s uzavřenými dvory a 1 bungalov PLUS s uzavřeným dvorem - speciálně vybavený pro rodiny s dětmi. Domy stojí na okraji Frymburku mimo hlavní silnici, v těsné blízkosti pláže a cyklistické stezky, ideální pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita každého rekreačního domu je 8 lůžek + 2 přístýlky. Všechny objekty jsou nekuřácké. Větším skupinám můžeme nabídnout ubytování v rekreačních domech hned vedle sebe (u řadových domů včetně společné zahrady a terasy).
Doporučujeme
Vstup do aquaparku v ceně
1129,- za 1 osobu a noc
1129,- za 2 osoby a nocHoliday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(4,4 km od centra Přední Výtoň)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a noc


Ubytování Duškovi

Lipno nad Vltavou 60, Lipno nad Vltavou
(4,8 km od centra Přední Výtoň)
Dům je postaven přímo v obci Lipno nad Vltavou v klidné lokalitě blízko lesa, jeho velkou a nespornou předností je, že se nachází v těsné blízkosti promenády Lipno, plaveckého bazénu , pláže, jezera, jachetního přístavu, cyklostezky a nástupní stanice lyžařského areálu. Dostupnost tento objekt předurčuje k zábavné dovolené oddechu a sportovnímu vyžití. Veškeré vyjmenované atrakce jsou v okruhu 300 m od domu. Součástí domu je zahrada s terasou, vyhřívaný bazén,solární zahradní sprcha , dětské houpačky i pískoviště.Před domem je zastřešený příjezd a odpočinková terasa před vstupem do domu. Dům je součástí řadové zástavby, má tři propojená patra.
1539,- za 1 osobu a noc
1539,- za 2 osoby a noc

Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(9,8 km od centra Přední Výtoň)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1250,- za 1 osobu a noc
1850,- za 2 osoby a noc


Hotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(12,6 km od centra Přední Výtoň)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1000,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Informace

    Obec Přední Výtoň naleznete v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov. Leží na pravém břehu vodní nádrže Lipno a její hranice sahají až k Rakousku.

    Žije zde asi 200 obyvatel, ale počet každoročních návštěvníků toto číslo mnohonásobně převyšuje. Přední Výtoň je totiž hojně turisticky vyhledávaná za každého ročního období. I proto tu najdete velkou nabídku ubytování v mnoha cenových kategoriích.

    V Přední Výtoni a okolí je hned několik historických památek. Prohlédnout si tak můžete Kostel sv. Filipa a Jakuba nebo starý hrad Vítkův kámen. Nedaleko obce se nachází kostel Božího těla ze 14. století. Pokud máte rádi procházky nebo výlety na kole, Šumavská příroda pro vás bude ideální volbou. Na Lipenské přehradě si můžete užít krásnou písečnou pláž, půjčit si loď nebo si zkusit jachting a windsurfing. V zimě zase jistě využijete dlouhé běžkařské trati nebo blízké skiareály v Rakousku.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací