Ubytování Přední Výtoň a okolí

Cena (osoba/noc)
Holiday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(4,4 km od centra Přední Výtoň)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a noc

Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(9,8 km od centra Přední Výtoň)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1250,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc


Hotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(12,6 km od centra Přední Výtoň)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1100,- za 1 osobu a noc
1450,- za 2 osoby a nocPenzion Eliška

Hůrka 54, Horní Planá
(13,9 km od centra Přední Výtoň)
Rodinný penzion se nachází přímo u břehu jezera Lipno na Šumavě, v obci Hůrka nedaleko Horní Plané. Penzion je možné navštívit v jakémkoliv ročním období a užít si zde pohodovou dovolenou s rodinou a dětmi nebo romantický pobyt ve dvou.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
Poslední rezervace před 3 dny.
1400,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc


Koliba Belveder

Jiráskova 313, Horní Planá
(17,6 km od centra Přední Výtoň)
Koliba Belveder je rodinný podnik snažící se vytvořit příjemnou atmosféru pro své hosty. Nachází se v jižní části Čech v okresu Český Krumlov Lipenská nádrž a Národní park Šumava nabízejí výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.
Oblíbené
Přátelská cena
Poslední rezervace před 1 dnem.
700,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a nocHotel Orsino

Volarská 167, Horní Planá
(18,5 km od centra Přední Výtoň)
Hotel Orsino**** se nalézá na břehu přehrady Lipno v blízkosti několika lyžařských areálů (např. Kramolín, Hochficht). Hotel nabízí luxusní ubytování s Wi-Fi, snídaní a parkováním zdarma. Dále můžete využít wellness centrum s bazén a saunu. V okolí je mnoho cyklostezek kolem Lipenské přehrady.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
1790,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Šumava (8) Jižní Čechy (5) Lipno (2) Horní Planá (5) Frymburk (3) Černá v Pošumaví (2) Lipno nad Vltavou (2) Vyšší Brod (1)

Informace

Obec Přední Výtoň naleznete v Jihočeském kraji v okrese Český Krumlov. Leží na pravém břehu vodní nádrže Lipno a její hranice sahají až k Rakousku.

Žije zde asi 200 obyvatel, ale počet každoročních návštěvníků toto číslo mnohonásobně převyšuje. Přední Výtoň je totiž hojně turisticky vyhledávaná za každého ročního období. I proto tu najdete velkou nabídku ubytování v mnoha cenových kategoriích.

V Přední Výtoni a okolí je hned několik historických památek. Prohlédnout si tak můžete Kostel sv. Filipa a Jakuba nebo starý hrad Vítkův kámen. Nedaleko obce se nachází kostel Božího těla ze 14. století. Pokud máte rádi procházky nebo výlety na kole, Šumavská příroda pro vás bude ideální volbou. Na Lipenské přehradě si můžete užít krásnou písečnou pláž, půjčit si loď nebo si zkusit jachting a windsurfing. V zimě zase jistě využijete dlouhé běžkařské trati nebo blízké skiareály v Rakousku.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací