Ubytování Popůvky a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Kobero

Brněnská 311, Říčany u Brna
(7,2 km od centra Popůvky)
Hotel se nachází v obci Říčany u Brna, 10 km západně od Brna, na dálničním tahu D1 Praha – Brno, EXIT 178 Ostrovačice. Umístění asi 3km od Automotodromu Brno. Přívětivé prostředí našeho Hotelu je vhodné pro společenská setkání, rodinné oslavy, firemní jednání a samozřejmě i pro rekreační pobyty.
Poslední rezervace před 18 hodinami.
2300,- za 1 osobu a noc
2300,- za 2 osoby a noc


Bed&Breakfast Klafé

Klácelova 1a, Brno
(7,4 km od centra Popůvky)
Bed & Breakfast Klafé najdete v Brně v prostorách malého činžovního domu na ulici Klácelova 1a, postaveném v roce 1930. Celý dům prošel citlivou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování ve čtyřech stylových dvoulůžkových pokojích (I.n.p.) a příjemné posezení v kavárně Klafé s letní venkovní zahrádkou v přízemí domu. V meziválečných letech byla v Brně vyprojektována českými i zahraničními architekty řada zajímavých staveb ve stylu funkcionalismu, stavebního slohu, v němž se technický záměr a účel snoubil s uměním. Jelikož většina rodinných domů z tohoto období byla postavena v Masarykově čtvrti, v jejímž centru najdete i náš rodinný Bed & Breakfest Klafé, duch 30. let minulého století se promítl nejen do samotného domu, ale i do vybavení jednotlivých pokojů.
1591,- za 1 osobu a noc
1591,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 35 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (20) Brno (10) Střední Morava a Jeseníky (4) Vysočina (1) Brno (30) Brno - Kohoutovice (1) Zastávka (1) Kuřim (1) Říčany u Brna (1) Němčice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací