Ubytování Poděbrady a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Kotvas

Pouze poptávka
5.května 52/23, Milovice
(19,1 km od centra Poděbrady)
Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí v obci Milovice nad Labem vzdáleného 30 km od Prahy a nabízí nadstandardní a cenově dostupné ubytování v soukromí v nově vybudovaných apartmánech. Ubytování nabízí komfort pro jednotlivce, páry i pro skupiny, je zvláště vhodné pro montéry se služebními vozy plných nákladu ale i pro manažery se svými dražšími vozy, jelikož jako jediní v Milovicích nabízíme uzavřené parkoviště s elektrickou bránou. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojení Wifi. Pokoje se nachází v patře a v přízemí, kde je na společné chodbě kuchyňský kout, kde máte k dispozici lednici, vařič, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Penzion má celoroční provoz. Možnost stravování je v nedaleké naší restauraci u Farkačů. Poloha penzionu je ideální hlavně pro návštěvníky zábavného parku Mirakulum, lyžařského a snowboardového trenažéru , jediného ve východní Evropě, a pro návštěvníky i vystavovatele výstaviště v Lysé nad Labem. Svojí pol
700,- za 1 osobu a noc
700,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Kolín (4) Nová Ves I (1) Milovice (1)

Informace

Ve Středočeském kraji, asi 50 km východně od Prahy, leží lázeňské městečko Poděbrady. Toto město se nachází v Polabí, které je známé pro svou úrodnou půdu.

Jak už bylo zmíněno, Poděbrady jsou lázeňské město. Místní lázně se specializují na onemocnění oběhového systému, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci pohybového aparátu. Nabízejí ovšem i různé relaxační, preventivní, spa a wellness pobyty. Strávit tu můžete i víkendový pobyt.

Všechny lázeňské pobyty jsou zde velmi populární, avšak nebudou-li vám stačit, vyhledejte v Poděbradech pivní lázně, kde si také skvěle odpočinete. Ve městě můžete navštívit lázeňský park s krásnou fontánou a minerálním pramenem, který je dostupný všem návštěvníkům. Podél lázeňského parku vede kolonáda, kde si můžete zajít na nákupy nebo výborně poobědvat. Na poděbradském náměstí se nachází socha Jiřího z Poděbrad patřící k vrcholným dílům české monumentální plastiky, mariánský sloup, který má připomínat morovou ránu či stará radnice. Dále se zde můžete vydat do kostela Povýšení sv. Kříže, Havířského kostelíku nebo obdivovat Obereignerovu vilu či vilu Kouřimku.

Máte-li rádi přírodu, vydejte se k soutoku Labe a Cidliny, kde se můžete zastavit a příjemně posedět v některé z restaurací. Po cestě se vám naskytne krásný výhled na poděbradský zámek, kde se podle zámeckých spisů narodil Jiří z Poděbrad, který tu má památník. Zbude-li vám čas, zařiďte si prohlídku v poděbradských sklárnách Crystal BOHEMIA.

Poděbrady jsou obklopeny cyklistickými stezkami. Na jedné z nich se dostanete například do Nymburka a vydáte-li se po druhé, dojedete až do Kolína. Stezky jsou vhodné i pro in-line brusle. Poté se můžete zajít vykoupat do místního koupaliště.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací