Ubytování Poděbrady a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Dobré Časy

Labská 96/14, Poděbrady
Penzion Dobré časy najdete v bezprostřední blízkosti zámku v klidné historicky chráněné části města Poděbrady. Náměstí je vzdálené pouhých 200m a 50m od penzionu probíhá cyklostezka vedoucí podél břehu řeky Labe. K přístavišti výletního parníku a na lázeňskou kolonádu se dostanete za 5 minut. V blízkosti penzionu je několik restaurací a kaváren. Samotná budova penzionu Dobré časy pochází z přelomu 16. a 17. století. Po staletí zde žily rodiny rybářů, hrnčířů a truhlářů. Poslední rekonstrukce proběhla v letech 2013-15. V té době zde byl vybudován penzion, který nabízí vkusně zařízené pokoje vybavené koupelnou se sprchou případně vanou, wc, kuchyňkou nebo varnou konvicí, minibarem a TV. Bezplatná Wi-Fi je k dispozici v celém objektu. K pokojům v přízemí a prvním patře patří venkovní terasa s posezením. Podkrovní pokoje nabízejí návštěvníkům okouzlující pohled do korun stromů zámecké zahrady a na zámecké věžní hodiny.
1486,- za 1 osobu a noc
 

Solitaire

T.G.Masaryka 573, Poděbrady
Vás očekávají při vstupu do nekuřáckého pokoje Solitaire. Komfort, elegantní design, noblesa: vše jsme s láskou a velkou pečlivostí vytvořili pro Vaše pohodlí a odpočinek. Přemýšleli jsme o tom, jak Vám poskytnout ten nejvyšší komfort a pohodlí. Věříme, že se nám to podařilo. Při sklence vína si z pokoje v letní sezóně vychutnáte ten nejkrásnější pohled na fontánu v lázeňském parku, podzim Vám nabídne úžasnou hru barev v korunách stromů přímo před Vaším oknem. V tomto prostředí brzy zapomenete na všechny starosti všedního dne i na to, že Vás v našem domě do tohoto krásného pokoje ve 4. poschodí nevyveze výtah…
1595,- za 1 osobu a noc
1595,- za 2 osoby a noc


Penzion Čokoláda

Na Dláždění 66 přízemí, Poděbrady
Příjemný malý penzion v centru města, ze kterého budete mít všechno na dosah. Pár metrů příjemné restaurace, kousek do parku, zámek na dohled, blízko do lázní, příroda za rohem. A co teprve cyklostezka.Ubytováni budete ve vybaveném apartmánku s koupelnou a kuchyňským koutem, TV, HI-FI, WI-FI a automatem na kávu. V kuchyni je stále připravena káva (kapsle a rozpustná) čaj, hot drinky a ostatní příslušenství, abyste nemuseli nic podobného nikde shánět. Nejvíce oceňují hosté na služební cestě.
1297,- za 1 osobu a noc
 Apartmány Pod vodárenskou věží

Palackého 1380, Poděbrady
Vítáme Vás na stránkách nově zrenovovaných rodinných apartmánů v Poděbradech. Pokud chcete strávit hezkou dovolenou, klasický či prodloužený víkend a hledáte kvalitní ubytování, které splní Vaše očekávání? Pak neváhejte a zajistěte si ubytování v našich apartmánech. Naše ubytování nabízí nejen vysokou vybavenost a komfort. Zejména Vás zaujme svým umístěním, které Vám umožní plně využít sportovní aktivity v okolí, ale i poznat historické památky Poděbrad.
1702,- za 1 osobu a noc
 

 • 1 - 15 z 24 hotelů
 • Místa v okolí

  Střední Čechy (21) Kolín (3) Nymburk (3) Milovice (1) Sadská (1) Velký Osek (1) Starý Vestec (1)

  Informace

  Ve Středočeském kraji, asi 50 km východně od Prahy, leží lázeňské městečko Poděbrady. Toto město se nachází v Polabí, které je známé pro svou úrodnou půdu.

  Jak už bylo zmíněno, Poděbrady jsou lázeňské město. Místní lázně se specializují na onemocnění oběhového systému, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci pohybového aparátu. Nabízejí ovšem i různé relaxační, preventivní, spa a wellness pobyty. Strávit tu můžete i víkendový pobyt.

  Všechny lázeňské pobyty jsou zde velmi populární, avšak nebudou-li vám stačit, vyhledejte v Poděbradech pivní lázně, kde si také skvěle odpočinete. Ve městě můžete navštívit lázeňský park s krásnou fontánou a minerálním pramenem, který je dostupný všem návštěvníkům. Podél lázeňského parku vede kolonáda, kde si můžete zajít na nákupy nebo výborně poobědvat. Na poděbradském náměstí se nachází socha Jiřího z Poděbrad patřící k vrcholným dílům české monumentální plastiky, mariánský sloup, který má připomínat morovou ránu či stará radnice. Dále se zde můžete vydat do kostela Povýšení sv. Kříže, Havířského kostelíku nebo obdivovat Obereignerovu vilu či vilu Kouřimku.

  Máte-li rádi přírodu, vydejte se k soutoku Labe a Cidliny, kde se můžete zastavit a příjemně posedět v některé z restaurací. Po cestě se vám naskytne krásný výhled na poděbradský zámek, kde se podle zámeckých spisů narodil Jiří z Poděbrad, který tu má památník. Zbude-li vám čas, zařiďte si prohlídku v poděbradských sklárnách Crystal BOHEMIA.

  Poděbrady jsou obklopeny cyklistickými stezkami. Na jedné z nich se dostanete například do Nymburka a vydáte-li se po druhé, dojedete až do Kolína. Stezky jsou vhodné i pro in-line brusle. Poté se můžete zajít vykoupat do místního koupaliště.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací