Ubytování Plzeň a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartsee

Hálkova 44 ap.n. 5A 5B, Plzeň
Chystáte se na služební cestu nebo na rodinnou dovolenou do čtvrtého největšího města v České republice? Pak rozhodně využijte ubytování v jednom ze dvou zcela nových a moderních apartmánů přímo v centru západočeské metropole. K dispozici jsou 2 oddělené apartmánové byty pro 2-4 osoby o rozloze 70 metrů čtverečních. Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 125 km2 a žije zde zhruba 167 000 obyvatel. Vysoká kulturní i hospodářská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Historické jádro města bylo v roce 1989 prohlášeno městskou památkovou rezervací.
1487,- za 1 osobu a noc
1718,- za 2 osoby a nocPension u Vlčků

Úlice - Hracholusky 29, Hracholusky
(16,2 km od centra Plzeň)
Penzion u Vlčků je nově zrekonstruovaný rodinný penzion, který se nachází v centru Chebu, pouhých pár kroků od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad s množstvím krásných historických památek a pestrým kulturním a společenským vyžitím. Penzion nabízí ubytování v komfortně vybavených a moderně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Parkování je zdarma zajištěno na parkovišti přímo před objektem.
512,- za 1 osobu a noc
1025,- za 2 osoby a nocFarma Moulisových

Milínov 23, Nezvěstice
(17,1 km od centra Plzeň)
abízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna kachlová kamna s pecí. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Samozřejmostí je televize a v celém penzionu možnost bezplatného připojení k internetu. Pro informaci o ceně ubytování a obsazenosti si můžete nezávazně vyplnit rezervační formulář. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby, lze u nás nově platit platební kartou.
1992,- za 1 osobu a noc
1992,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (14) Hracholusky (1) Nezvěstice (1)

Informace

Statutární město Plzeň se nachází na západě Čech a je zároveň hlavním městem Plzeňského kraje. Tato metropole je čtvrtým největším městem v České republice a leží na soutoku čtyř řek.

Plzeň je známá především díky pivovarům Prazdroj a Gambrinus, daří se zde však také dopravnímu průmyslu a studentům, navštěvujícím Západočeskou univerzitu. Dominantou městského centra je katedrála sv. Bartoloměje ze 13. století, důležitým místem je také věznice v Borech, kde si za období komunismu odpykával svůj trest například i Václav Havel či Heliodor Píka. V dnešní době se o věznici hlavně mluví v souvislosti se známým vězněm Jiřím Kajínkem. V okolí města naleznete nádhernou přírodu a spoustu malých vesnic, jako jsou například Losiny.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací