Ubytování Pluhův Žďár a okolí

Cena (osoba/noc)

Ubytování U Vávrů

Jižná 51, Jižná
(2,4 km od centra Pluhův Žďár)
Ubytování U Vávrů nabízí k pronájmu dva apartmány v obci Jižná, nedalo zámku Červená Lhota. Nachází se uprostřed turistického regionu Jižní Čechy, v malebném Jihočeském kraji, sotva pár minut cesty autem od města Jindřichův Hradec. Sestává ze dvou apartmánů se samostatným vchodem v přízemí. Pronajímaný objekt je obklopen panenskou přírodou, což z něj činí ideální místo pro duševní a fyzický odpočinek. Rodiny s dětmi uvítají, že celý areál je oplocený.
1253,- za 1 osobu a noc
1253,- za 2 osoby a nocPenzion - ubytovaní s tenisem

Otín 100, Jindřichův Hradec
(14,7 km od centra Pluhův Žďár)
Atraktivní ubytování v Jindřichově Hradci Máte rádi aktivní odpočinek?Máte rádi cykloturistiku?Rádi si zahrajete tenis?Chcete vidět okouzlující krajinu v Jižních Čechách nebo jenom toužíte po klidném místě bez spousty turistů? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, máme pro Vás řešení !!! Nabízíme vám ubytování celkem ve třech apartmánech vybavené kuchyňkou s lednicí, elektrickým vařičem, varnou konvicí, základním nádobímTV se satelitem, WC a sprchovým koutem. U domu je malý venkovní bazén a krb, dva tenisové kurty a nafukovací hala. To vše v klidné příměstské části Jindřichova Hradce v Otíně.
Ubytování s venkovním bazénem
1122,- za 1 osobu a noc
1122,- za 2 osoby a nocHotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(15,9 km od centra Pluhův Žďár)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (6) Vysočina (1) Jindřichův Hradec (5) Kamenice nad Lipou (1) Jižná (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací