Ubytování Plánice a okolí

Cena (osoba/noc)HolidayPark Mlázovy

Mlázovy 1, Kolinec
(9,7 km od centra Plánice)
Ubytujte se v historickém objektu venkovského zámečku v Mlázovech. Naší snahou bylo vytvořit autentické místo s příjemnou atmosférou pro pobyty individuální i skupinové. Jsme ubytování typu B&B, tedy ubytování se snídaní, pro skupinové pobyty a svatby zajišťujeme kompletní servis. Co naši hosté především oceňují? Zajímavý design pokojů, zámecký park, koupací jezírko, klid, kuchyňky na pokojích ... A bych nezapomněl - jsme family friendly a všechny pokoje jsou nekuřácké. Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v přízemí jsou přístupné přímo z nádvoří samostatnými vstupy. Pokoje v patře mají výhled na jezírko a dále do parku.
1591,- za 1 osobu a noc
1591,- za 2 osoby a noc


Hotel Rozvoj

Rozvoj 110, Klatovy
(12,2 km od centra Plánice)
Hotel nabízí 24 jedno – třílůžkových pokojů a 1 hotelový apartmán. Návštěvníci mohou využít v letních měsících hotelovou zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI. Hotel má vlastní parkoviště monitorované kamerou.
1693,- za 1 osobu a noc
1693,- za 2 osoby a nocSteak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
(15,1 km od centra Plánice)
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
1668,- za 1 osobu a noc
1668,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (4) Šumava (2) Klatovy (3) Kocourov (1) Kolinec (1)

Informace

Na jihozápadě Čech se nachází město Plánice. Toto město leží v Plzeňském krajiKlatov a narodil se zde známý František Křižík.

Město Plánice je rodným místem jednoho z nejznámějších českých vynálezců Františka Křižíka a jeho rodný dům, jehož součástí je také muzeum, se stal velkou atrakcí pro turisty, kteří se sem sjíždějí ze všech koutů světa. Díky architektovi K. I. Dientzenhoferovi vznikly v Plánicích krásné barokní pamětihodnosti jako je například Poutní kostel Narození Panny Marie či Kostel sv. Blažeje v osadě Nicov, která leží pouhé 2 km východně od samotné Plánice. Za zmínku, a především za návštěvu, stojí mariánský sloup se sousoším Nejsvětější Trojice.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací