Ubytování Pec a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmány Duo

třída 9. května 555, Dačice
(4,4 km od centra Peč)
Apartmány Duo nabízí moderní ubytování v Dačicích poblíž centra . Naše služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního regionu. Klientům je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování v Dačicích je poskytováno ve dvou moderních, příjemně zařízených apartmánech (2 x 2lůžka s možností 2 x 2přistýlky), s vlastní plně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, LCD TV, klimatizací, bezplatnou WIFI sítí a vlastní koupelnou s vanou a wc. Ke každému apartmánu navíc zdarma k dispozici vlastní kolárna.
1513,- za 1 osobu a noc
1513,- za 2 osoby a noc
Penzion Danuše

Palackého 25, Telč
(14,7 km od centra Peč)
Penzion Danuše se nachází v samém centru města Telče, jedná se o jednopatrovní budovu postavenou začátkem 16. století, nabízí 4 plně vybavené a komfortní pokoje, restaurace v blízkém okolí penzionu, parkování v uzavřeném dvoře, kulturní vyžití je velmi široké: turistika, památky, cykloturistika, přírodní koupání,golf, běžecké i lyžařské tratě a jiné
1352,- za 1 osobu a noc
1352,- za 2 osoby a nocPenzion Telč No. 20

Nám. Zachariáše z Hradce 20, Telč
(14,7 km od centra Peč)
Dům č. 20, kde jsme zřídíli náš penzion patří k velmi starým měšťanským domům. Nejstarší část domu - sklepy - pochází z druhé poloviny 13. století. Původně k domu patřily i polnosti v okolí města. Dle nejstarších dochovaných zápisů v Městském Urbáři, vážících se k našemu domu, koupil dům v roce 1543 měšťan Holoubek. Povoláním řezník. Tento vážený měšťan a půlláník, mimo své řemeslo i zemědělsky hospodařil na polnostech zakopupených s domem. K domu v té době patřilo i hospodářství se stodolou a sklady v zadním traktu. Dnes je na jeho místě vnitřní zahrada s atelierem. Během staletí měnil dům své majitele často. V roce 1563 jej koupil bohatý a významný měšťan Picka, který jej prodává již roku 1576 pekaři Károvi. Pak po dobu téměř sta let přecházel dům do majetku dědictvím. V roce 1634 byl dům, stejně jako město, vypleněn Valdštejnovou armádou a zůstal až do roku 1650 pustý a prázdný. V tomto roce jej koupil Jiřík Pokorný se svou ženou Salomenou.
1568,- za 1 osobu a noc
 

B&B Nika

Náměstí Zachariáše z Hradce 45, Telč
(14,7 km od centra Peč)
Vítejte v Telči ...historickém městečku na pomezí Čech a Moravy v srdci Českomoravské vrchoviny, které leží v polovině staré obchodní cesty z Prahy do Vídně. Městu dominuje renesanční zámek a přilehlé náměstí, na němž se nacházejí i domy z jiných stavebních slohů. Okolí města tvoří téměř nedotčená příroda s krásnými lesy a rybníky. To vše dělá z Telče nejen historicky významnou památku, ale i místo příjemné k odpočinku. Pro svou architektonickou jedinečnost bylo město Telč zařazeno na seznam chráněných památek UNESCO.
1081,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Místa v okolí

    Vysočina (10) Telč (4) Jižní Čechy (4) Telč (10) Slavonice (4) Dačice (2) Český Rudolec (1) Knínice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací