Ubytování Ostrožská Nová Ves a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmán Dobrá Naděje

Mánesova 649, Uherské Hradiště
(6,9 km od centra Ostrožská Nová Ves)
Apartmán "Dobrá naděje" se nachází v klidné městské části Uherského Hradiště, 200m od nákupního centra TESCO. Prostorné apartmány pro 1-3 (4) osoby jsou vybaveny zařízenou kuchyní nebo kuchyňskou linkou (varná deska, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice), jídelním koutem, samostatném sociálním zařízením (WC, koupelna). Apartmány mají připojení na internet v ceně, samostatný vstup. Apartmány jsou situované v přízemí.
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a nocPenzion Víno Hruška

Národních Mučedníků 949, Veselí nad Moravou
(7,2 km od centra Ostrožská Nová Ves)
Vinotéka s penzionem se nachází v centru města, 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží. K Baťovu kanálu dojdete pěšky za 10 minut. Ve Veselí nad Moravou najdete i venkovní koupaliště a tenisové kurty. Okolí je vhodné pro cykloturistiku. Golfové hřiště v Ostrožské Nové Vsi se nachází 10 km od penzionu a aquapark v Uherském Hradišti je vzdálen 15 km.
1595,- za 1 osobu a noc
 

Ubytovna U Kašny

Šromova 146, Uherské Hradiště
(7,4 km od centra Ostrožská Nová Ves)
Ubytovna U Kašny se nachází ve středu města v ulici Šromova, která leží na rohu Masarykova náměstí. V této části náměstí je postavena barokní kašna pocházející z 1.poloviny 18. století. Celé ubytovací zařízení je nekuřácké. V patře ubytovny se nachází společné sociální zařízení, kuchyňka vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ubytovna má i společenskou místnost s lednicí a televizí. Na pokoji jsou postele, noční stolky, lampičky a šatní skříň. Internetové připojení, úschovna kol a parkování zdarma. Možnost zapůjčení kol, servis kol, zajištění snídaní, obědů, večeří a další služby.
567,- za 1 osobu a noc
 
Penzion Víno Hruška Blatnička

Blatnička 143, Blatnička
(10,2 km od centra Ostrožská Nová Ves)
V obci Blatnička se nachází vinný sklípek VÍNO HRUŠKA – možnost posezení ve sklípku (kapacita 25-30 osob) anebo v příjemném prostředí malebné vinárny (max. 50 osob). Vhodné pro firemní večírky, školení, rodinné oslavy a posezení s přáteli. Dle Vašeho přání je možné zajistit degustaci, cimbálovou muziku, večeři, raut a mnoho dalšího. Nabízíme také návštěvu vinic s vyhlídkovou terasou, ze které je nádherný výhled na naše vinohrady a okolní krajinu. Můžete zde nově vyzkoušet lukostřelbu přímo mezi vinohrady. Možnost zapůjčení holí pro Nordic Walking a 8 koloběžek. Připravujeme pro Vás také tenisový kurt a malé relaxační centrum.
1691,- za 1 osobu a noc
   • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací