Ubytování Ostopovice a okolí

Cena (osoba/noc)

AVANTI Hotel

Střední 61, Brno
(7,2 km od centra Ostopovice)
Kousek od centra Brna se nalézá AVANTI Hotel**** se 2 restauracemi: AVANTI a Arkáda, kde vaří tradiční českou kuchyni. Hotel nabízí pohodlné ubytování a umožňuje sportovní vyžití jako je bowling, wellness a nebo zapůjčení koloběžek na recepci. Parkoviště, wi-fi a snídaně v ceně ubytování.
Doporučujeme
2091,- za 1 osobu a noc
2295,- za 2 osoby a noc


Bird's Nest

Tišnovská 94, Brno
(8,0 km od centra Ostopovice)
Penzion Bird's Nest je nově zrekonstruovaná vilka v klidné lokalitě Brno-Černá pole. Penzion se nachází 2 kilometry od centrálního Náměstí Svobody a necelých 5 kilometrů od výstaviště BVV. Pro naše hosty se snažíme vytvořit příjemnou domácí atmosféru i díky mobiliáři ve společných prostorách penzionu, který pochází z počátku 20. století
1997,- za 1 osobu a noc
2764,- za 2 osoby a noc

Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(8,9 km od centra Ostopovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
614,- za 1 osobu a noc
997,- za 2 osoby a nocPenzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(9,2 km od centra Ostopovice)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
1039,- za 1 osobu a noc
1334,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 22 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (12) Brno (5) Střední Morava a Jeseníky (4) Brno (18) Říčany u Brna (1) Němčice (1) Žabčice (1) Šlapanice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací