Ubytování Orlické hory a okolí

Cena (osoba/noc)


Alfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách. Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovole
995,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc
Penzion Klášterec nad Orlicí

Lhotka 15, Klášterec nad Orlicí
Nabízí vodní sporty zařízení a lyžařskou školu, Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí, 32,4 km od Polanica-Zdrój. Je zde vodní park a bowling na místě a hosté mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Zde najdete rychlovarnou konvici v místnosti. Navíc je župany a bezplatné toaletní potřeby. Najdete aa společnou kuchyň a kadeřnictví na majetku. Tento penzion má lyžárnu prostor a lyžařského vybavení je k dispozici. Můžete si zahrát tenis a stolní tenis v tomto penzionu, a půjčovna kol je k dispozici. Kudowa-Zdrój je 43,8 km od Penzion Klášterec nad Orlicí, zatímco Lądek-Zdrój je 35,4 km daleko.
1217,- za 1 osobu a noc
 Penzion Jelínek

Palackého 504, Opočno
Penzion Jelínek vítá všechny, kteří se vydají na služební cestu i celé rodiny, které přijely za odpočinkem. Útulné ubytování najdete přímo pod Orlickými horami, v malebném městě Opočně, které je jedním z nejstarších měst v České republice. První datovaná zmínka je již z roku 1068 v Kosmově kronice. Místní renesanční zámek s nádherným anglickým parkem je jak stvořený k romantickým procházkám. Je tu prostě krásně.
1757,- za 1 osobu a noc
 

Chata Bludička

Deštné v Orlických Horách 55, Deštné v Orlických horách
Máte rádi klid, pohodu, krásnou přírodu a chcete strávit dovolenou v Orlických horách? Pak přijeďte k nám a ubytujte se v našem apartmánu pro 8 osob. Nabízíme Vám plně vybavený apartmán v nově zrekonstruované chatě na klidném místě v okrajové části lyžařského střediska Deštném v Orlických horách. Přímo z oken apartmánu je nádherný výhled na panorama hor a Velkou Deštnou. Orlické hory jsou ideálním místem pro dovolenou v každém ročním období. Na jaře tu můžete obdivovat koberce rozkvetlých bledulí, v létě se tu schováte před vedrem, na podzim jsou krásné všechny hory, i ty naše, a v zimě tu najdete jak upravené sjezdovky, tak mnoho kilometrů udržovaných stop pro běžkaře.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací