Ubytování Nýrsko a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Vyhlídka

Hojsova Stráž 7, Železná Ruda
(10,2 km od centra Nýrsko)
Rodinný Penzion Vyhlídka naleznete v obci Hojsova stráž, kousek od Železné Rudy. Penzion má vlastní nádhernou zahradu hned u lesa, ideální pro pěší a cyklistické tůry. V zimě jistě oceníte blízkost několika horských lyžařských center. Na místě restaurace, wellness. Parkování a Wi-Fi zdarma.
660,- za 1 osobu a noc
980,- za 2 osoby a noc

Steak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
(13,8 km od centra Nýrsko)
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
1924,- za 1 osobu a noc
1924,- za 2 osoby a noc

Hotel Rozvoj

Rozvoj 110, Klatovy
(16,2 km od centra Nýrsko)
Hotel nabízí 24 jedno – třílůžkových pokojů a 1 hotelový apartmán. Návštěvníci mohou využít v letních měsících hotelovou zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI. Hotel má vlastní parkoviště monitorované kamerou.
1693,- za 1 osobu a noc
1693,- za 2 osoby a noc

Apartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
(18,2 km od centra Nýrsko)
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
1745,- za 1 osobu a noc
1873,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 17 hotelů
 • Místa v okolí

  Šumava (11) Plzeňsko a Český les (6) Železná Ruda (9) Klatovy (3) Kdyně (1) Všeruby (1) Kocourov (1) Kolinec (1)

  Informace

  Nýrsko, jež je známé výrobou brýlí, se nachází na řece Úhlavě v Plzeňském kraji. Toto město ležící na Šumavě spadá do okresu Klatovy.

  Poprvé jste o Nýrsku mohli slyšet v roce 1327 a od té doby prošlo město velkou změnou. V Rybářské ulici kdysi stávala židovská synagoga a židovská škola, s příchodem nacistů za druhé světové války však bylo toto židovské ghetto zničeno a jediné, co se zachovalo a kam se můžete podívat, je židovský hřbitov.

  Pokud plánujete poznat okolí, určitě se vypravte do Lesního divadla, které pochází z roku 1935 a dnes v něm můžete shlédnout spoustu zajímavých her. Uniknout by Vám nemě ani farní kostel sv. Tomáše Apoštola či bývalý vrchnostenský hostinec. Část města nazývaná Bystřice pak ukrývá kouzelnou Kapli Nejsvětější Trojice a romantický zámeček.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací