Ubytování Nýrsko a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension Račín

Svatá Kateřina 14, Svatá Kateřina
(6,1 km od centra Nýrsko)
Díky bezplatné Wi-Fi, grilem a dětské hřiště, Penzion Račín nabízí pet-přátelské ubytování v Svatá Kateřina, 23 km od Bodenmais. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Najdete aa společnou místnost na majetku. Můžete zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a cyklistiku. Sankt Englmar je 35,3 km od penzionu Račína, zatímco Deggendorf je 49,4 km daleko.
1108,- za 1 osobu a noc
1108,- za 2 osoby a nocPenzion Janovice

Rozvojová zóna 501, Janovice nad Úhlavou
(6,4 km od centra Nýrsko)
Pension na samém okraji města Janovice nad Úhlavou, v nově vybudované Rozvojové zóně, v údolí pod hradem Klenová. (NEJSME SOCIÁLNÍ UBYTOVNA!!!) Pension disponuje samostatnou vyhřívanou místností pro uložení kol a lyží. V blízkosti se nachází dvě hřiště na streetball a sportovní areál (antukové kurty, tělocvična, sauna).
540,- za 1 osobu a noc
540,- za 2 osoby a nocSteak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
(13,8 km od centra Nýrsko)
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
2027,- za 1 osobu a noc
2027,- za 2 osoby a noc

Apartmany Železná Ruda

Špičácká 222, Železná Ruda
(18,2 km od centra Nýrsko)
Zimní i letní rekreace v luxusně vybavených apartmánech v domě na okraji Železné Rudy v blízkosti sportovního a lyžařského areálu - www.skinadrazi.cz, 2 km od SRN. Všechny apartmány mají balkon, televize a WIFI. Nádraží a autobus 200m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m. Nejbližší lyžařský areál U nádraží je vzdálen 150m a je propojen s areálem BELVEDER. Železná Ruda je branou do nejkrásnějších míst nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy. Ubytujte se a vychutnávejte si krásy přírody.
919,- za 1 osobu a noc
919,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 20 hotelů
 • Místa v okolí

  Šumava (12) Plzeňsko a Český les (7) Železná Ruda (10) Klatovy (3) Všeruby (1) Hojsova Stráž (1) Kolinec (1) Svatá Kateřina (1)

  Informace

  Nýrsko, jež je známé výrobou brýlí, se nachází na řece Úhlavě v Plzeňském kraji. Toto město ležící na Šumavě spadá do okresu Klatovy.

  Poprvé jste o Nýrsku mohli slyšet v roce 1327 a od té doby prošlo město velkou změnou. V Rybářské ulici kdysi stávala židovská synagoga a židovská škola, s příchodem nacistů za druhé světové války však bylo toto židovské ghetto zničeno a jediné, co se zachovalo a kam se můžete podívat, je židovský hřbitov.

  Pokud plánujete poznat okolí, určitě se vypravte do Lesního divadla, které pochází z roku 1935 a dnes v něm můžete shlédnout spoustu zajímavých her. Uniknout by Vám nemě ani farní kostel sv. Tomáše Apoštola či bývalý vrchnostenský hostinec. Část města nazývaná Bystřice pak ukrývá kouzelnou Kapli Nejsvětější Trojice a romantický zámeček.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací