Ubytování Ústí nad Orlicí a okolí

Cena (osoba/noc)


Hájenka Kozlov

Strakov 101, Litomyšl
(11,1 km od centra Ústí nad Orlicí)
Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit. V bezprostředním okolí hájovny jsou upravovány běžkařské tratě. - v 5 km vzdálené České Třebové je lyžařský areál, krytý plavecký bazén a lanové centrum - 10 km vzdálená Litomyšl nabízí celý koktejl sportovních a kulturních aktivit.
1702,- za 1 osobu a noc
1702,- za 2 osoby a nocPenzion V Podzámčí Litomyšl

A.Tomíčka 6, Litomyšl
(12,6 km od centra Ústí nad Orlicí)
Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod.. Zaručujeme vám diskrétní prostředí malého stylového penzionu. Parkování je zdarma přímo před penzionem, nebo nabízíme možnost garážování osobního automobilu, motorek, kol. . Naším hlavním cílem je připravit Vám příjemné ubytování v našem městě, ať jste zde na služební cestě, výletu či dovolené. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše proto, aby jste se zde cítili jako doma a rádi se k nám vraceli.
1487,- za 1 osobu a noc
 Evropské školicí centrum

Jiráskova 133, Litomyšl
(12,6 km od centra Ústí nad Orlicí)
Přijeďte strávit jednu i více nocí ve zrekonstruovaném Zámeckém pivovaru. Celé ubytování je nekuřácké. Můžete využít hostelové podkrovní dřevěné pokojíky (1-4 lůžka). Pro ty, kteří mají rádi větší komfort a soukromí, máme hotelové pokoje mezonetové nebo s výhledem přímo do zámeckých arkád (1-3 lůžkové). V našem hotelu bereme ohled na alergické klienty a z toho důvodu neubytováváme hosty s jejich domácími mazlíčky. Pro hosty je k dispozici sauna a malé fitness. Jako doplňkovou službu nabízíme v případě potřeby praní prádla.
838,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací