Ubytování Tábor a okolí

Cena (osoba/noc)

Hostel Bernarda Bolzana

Školní náměstí 199, Tábor
Hostel se nachází v klidné části starého města Tábor. Nedaleko od našeho hostelu je Žižkovo náměstí s mnoha turistickými atrakcemi (např. Husitské muzeum, Středověké podzemí, Kostelní věž, Muzeum čokolády a marcipánu, Muzeum Lega, Strašidelné podzemí, Skřítkov, hrad Kotnov, klášter Klokoty,…). Vlakové a autobusové nádraží je od nás vzdáleno 15 minut volné chůze. Rádi Vás u nás ubytujeme, abyste si v klidu mohli prohlédnout krásy města Tábor. O výzdobu hostelu se postaraly děti ze Základní školy Bernarda Bolzana o.p.s. Hostel provozujeme proto, abychom veškerý zisk plynoucí z jeho existence investovali do vzdělávání těchto dětí.
1486,- za 1 osobu a noc
1486,- za 2 osoby a noc
  • 1 - 15 z 22 hotelů
  • Informace

    Město Tábor se nachází na jihu Čech a leží na řece Lužici. V Jihočeském kraji je s třiceti pěti tisíci obyvateli druhým největším městem. Jeho centrum je památkovou rezervací s velkým turistickým ruchem a významem, a to především kvůli památkám z dob husitského hnutí.

    Toto město však neláká své návštěvníky jen významnou historií a atmosférou. Tábor je populární i z hlediska známých osobností, které se tu narodily a jeho okolí je perfektním místem pro výlety. Svůj pobyt můžete začít prohlídkou památek v centru města, vydat se do nejstarší botanické zahrady v České republice, a nebo se kochat nádhernou krajinou cestou na rozhlednu. Pokud Vám nebudou stačit místní pamětihodnosti, můžete se vydat do blízkého města Černovice u Tábora. Kromě zámku a kostela zde totiž najdete židovský hřbitov a bývalou synagogu.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací