Ubytování Semily a okolí

Cena (osoba/noc)

Riegrova Chata Kozákov

Komárov 45 Chuchelna, Semily
Riegrova chata se nachází na samotném vrcholu magická hory Českého ráje Kozákov, u obce Chuchelna . Chata je ideálním místem také pro pořádání různých rodinných i firemních akcí. Těšit se můžete na lyžování až k budově i na lyžařskou školu. Penzion má lyžárnu i půjčovnou lyžařského vybavení. Řidiči jistě ocení možnost parkování zdarma přímo u chaty.
1217,- za 1 osobu a noc
1217,- za 2 osoby a nocApartments Kozákov

Kozákov 12 Radostná Pod Kozákovem, Tatobity
(5,0 km od centra Semily)
Apartmány Kozákov Vám nabízí příjemnou dovolenou, strávenou na rodinné farmě přímo v srdci Českého ráje. Pro naše hosty jsou připraveny tři kompletně vybavené apartmány, které byly stejně jako celý areál kompletně zrekonstruovány a vybudovány v letech 2004 – 2006. Přijeďte k nám poznávat toto krásné a v Čechách nevídané místo, Český ráj patří mezi nejnavštěvovanější oblasti v ČR.
1513,- za 1 osobu a noc
1513,- za 2 osoby a nocApartmány Rozárka

Palackého 188, Turnov
(12,7 km od centra Semily)
Nabízíme příjemné ubytování ve městě Turnov - v srdci atraktivního prostředí Českého ráje. Apartmány jsou pohodlně a útulně zařízené. Nabízí špičkovou kvalitu za minimální ceny oproti konkurenci. Zabezpečují příjemný standard ubytování rodinného typu v klidné časti známého českého historického města Turnov. Ubytování je situované pouhých 400m od „náměstí Českého ráje“, které je již po staletí právem považováno za „střed“ Českého ráje a samotný historický Turnov za jeho „srdce“. Potěšíme Vás tedy nejen přívětivým prostředím a ohleduplným personálem, ale i historicky bohatým blízkým okolím, které je navíc lehce a snadno dostupné.
1540,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 112 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací