Ubytování Nový Jičín a okolí

Cena (osoba/noc)Motorest Starý Jičín

Starý Jičín 125., Nový Jičín
Motorest se nachází u sjezdu z rychlostní komunikace R48 u obce Starý Jičín. V v průběhu minulého roku prošel interiér kompletní rekonstrukcí. Restaurace nabízí oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část, také nabízí letní terasu. V pracovní dny pro Vás vaříme denní menu. V restauraci je možné uspořádat soukromé akce, oslavy, večírky, vše až pro 60 lidí.
973,- za 1 osobu a noc
973,- za 2 osoby a noc


Hostinec a penzion Dolní Dvůr

Veřovice 28, Veřovice
(6,8 km od centra Nový Jičín)
Dolní Dvůr je stylová restaurace s domácí kuchyní v klidném a útulném prostředí. Vnitřní prostory jsou členěny na dvě samostatné místnosti, menší nekuřácká je pro 20 osob, větší terasa s krbem a kamennou podlahou poté pro 26 osob a volně navazuje na venkovní zahrádku s pohodlnými křesly a stoly. Od léta 2010 máme novou dřevěnou pergolu s krbem. Za masivní dubové stoly s lavicemi se pohodlně usadí 20 osob. Pro děti je na zahrádce připravena skluzavka a za nepříznivého počasí si vaši nejmenší mohou hrát v dětském koutku. V prostorách hostince je připojení k Wi-Fi. Po rozsáhlé rekonstrukci půdních prostor přibyly ke stávajícím pokojům v podkroví čtyři nové dvoulůžkové pokoje s přistýlkami. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem a wc. Pokoje jsou vybaveny úložnými prostory, lednicí, klimatizací, smart televizí, samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wifi.
1162,- za 1 osobu a noc
 


Penzion pod Bílou Horou

Jarni 333, Kopřivnice
(7,9 km od centra Nový Jičín)
Penzion pod Bílou Horou *** nabízí 13 pokojů, stravování v restauracích včetně denního menu,přednáškový sál, společenská místnost, parkoviště v hotelu zdarma, bezbariérový přístup, zahrada, cateringové služby,... dále okolí penzionu nabízí kompletní sportovní vyžití včetně koupání na koupališti s tobogánem, tenis, kolo, minigolf, v zimně lyžování v Beskydech, krytý zimní stadion, a jiné
1135,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 37 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací