Ubytování Náchod a okolí

Cena (osoba/noc)


Chaty u rybníka Brodský

U Brodského 1226 Červený Kostelec, Červený Kostelec
(7,2 km od centra Náchod)
Nabízíme o ubytování ve třech chatách umístěných v pěkném prostředí na okraji lesa asi 50m od břehu rybníka Brodský. V areálu je bazén o průměru 3,6m s hloubkou 1m, který mohou využívat rekreanti ze všech tří chat. Pozemek je oplocen, u každé chaty je parkoviště. Volný čas můžete trávit u táboráku, děti na houpačce a na pískovišti. Jedná se o turisticky velmi zajímavý kraj podhůří Krkonoš a Orlických hor vhodný pro podnikání zajímavých výletů. Vedou zde desítky kilometrů značených turistických tras a cyklostezek.
1750,- za 1 osobu a noc
1750,- za 2 osoby a noc


Penzion Adriana

Opočenská ul. 91, Dobruška
(14,6 km od centra Náchod)
Rodinný penzion Adriana nabízí pohodlné ubytování v Dobrušce v Orlických horách. Přesněji v podhůří Orlických hor, protože městečko Dobruška je jejich nejkrásnější vstupní bránou. Penzion poskytuje nadstandardní ubytování, apartmány mají ložnice, kuchyně a sociální zařízení, prosvětlené pokoje jsou vybavené novým dřevěným nábytkem. Hledáte-li ubytování ve městě Dobruška nebo v blízkosti okolních měst Opočno či Nové město nad Metují, zarezervujte si u nás pokoj!
865,- za 1 osobu a noc
 Pension65

Na Sibiři 65 Police nad Metují, Police nad Metují
(14,9 km od centra Náchod)
Dovolujeme si Vás pozvat do rodinného penzionu v Polici nad Metují. Nabízíme ubytování v 1 - 4 lůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí. Součástí pensionu je restaurace a letní zahrádka, která kromě domácí kuchyně, nabízí klidné a příjemné posezení. Ubytování nabízíme se snídaní.
1216,- za 1 osobu a noc
1216,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 26 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací