Ubytování Kurdějov a okolí

Cena (osoba/noc)










Husí plácek

Dolní Věstonice 172, Dolní Věstonice
(11,5 km od centra Kurdějov)
Náš penzion se nachází přímo na hlavní stezce k pálavským vrchům. Poskytujeme nadstandartní služby uzavřeným společnostem 15 až 60 osob pro firemní večírky, soukromé akce, svatby, rozvody a jiné oslavy. Najdete u nás zachovalé, pět století staré, vinné sklepy s neopakovatelnou atmosférou, vinnou galerii TOP vinařů Mikulovska, vinný archiv, stylovou kavárnu, venkovní posezení, krb, gril, udírnu. Na přání pro Vás zajistíme cimbálovou muziku, sportovní atrakce a další služby pro Vaše nevšední zážitky. Uzavřené prostory jsou nekuřácké.
1600,- za 1 osobu a noc
1600,- za 2 osoby a noc






























Apartmány Vilma

Komenského 441, Lednice
(18,4 km od centra Kurdějov)
Nabízíme ubytování v zrekonstruovaném domě v klidné části Lednice. Dům se nachází 500m od zámeckého parku a nově vybudované lázeňské kolonády. Ubytování se nachází v 1. patře domu a skládá se ze dvou samostatných a plně vybavených apartmánů. Tyto apartmány jsou v dispozici 2kk. Samostatné ložnice mají klasické dvoulůžko. V pokoji spojeném s kuchyní najdete rozkládací dvoulůžko a jídelní část. Z tohoto pokoje máte přístup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Ubytovaní hosté mají možnost využívat zastřešený balkon s posezením, který je přístupný z chodby. Cyklisté mají možnost umístit svá kola v garáži za domem.
1200,- za 1 osobu a noc
1300,- za 2 osoby a noc





  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (16) Lednice (1) Lednice (3) Hustopeče (2) Mikulov (2) Dolní Věstonice (2) Klentnice (1) Velké Bílovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací