Ubytování Klatovy a okolí

Cena (osoba/noc)
Steak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
1913,- za 1 osobu a noc
1913,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Plzeňsko a Český les (4) Šumava (1) Kdyně (1) Plánice (1) Kocourov (1)

Informace

Okresní město Klatovy leží na západě Čech v Pošumaví. Založil ho Přemysl Otakar II v roce 1260 a dodnes je plné významných historických památek. S touto lokalitou je spojeno i několik významných jmen české historie a nyní tu žije přes 22 000 obyvatel.

V Klatovech a jeho blízkém okolí si můžete užít jak romantický víkendový pobyt ve dvou, tak veselou rodinnou dovolenou. Ve městě je v létě pořádáno mnoho sportovních utkání a vy si tak můžete zajít na fotbal, fandit při cyklomaratonu či triatlonu nebo zažít adrenalinovou atmosféru při závodech aut.

Také děti si zde v letních měsících užijí spoustu zábavy. Nic se nevyrovná projížďce na koních, kdy mají možnost spatřit okolní přírodu z jiné perspektivy.

V zimě mohou sportovní nadšenci vyrazit na lyže do jednoho z několika šumavských skiareálů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací