Ubytování Jindřichův Hradec a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmány č.p. 4/I

Dobrovského 4/I, Jindřichův Hradec
Poskytujeme ubytování v městě Jindřichův Hradec v apartmánech, které se nacházejí na malebném náměstíčku v klidné části města Jindřichův Hradec jen několik metrů od turisty vyhledávaných míst jako jsou Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Dům gobelínů, Jindřichohradecké muzeum, Národní muzeum fotografie, rybník Vajgar a historické centrum města. Přímo v domě se nachazí příjemná restaurace s předzahrádkou. Bezplatné parkování se nachází v blízkosti apartmánů.
1351,- za 1 osobu a noc
1351,- za 2 osoby a noc

Penzion Kasper Cyklopenzion

namesti Miru 178/I, Jindřichův Hradec
Penzion Kasper *** je rodinný hotel, který nabízí 8 stylově zařízených nekuřáckých pokojů přímo v centru Jindřichova Hradce, v okolí je zámek Jindřihcův Hradec, restaurace a parkování v blízkosti hotelu, je zde malá kavárnička navazující na letní terasu a vystavěn vinný sklípek, nabízí i rozšířené služby pro cykloturisty, vybavení í pro firemní účely, půjčovna kol i prutů,
973,- za 1 osobu a noc
 
Penzion - ubytovaní s tenisem

Otín 100, Jindřichův Hradec
Atraktivní ubytování v Jindřichově Hradci Máte rádi aktivní odpočinek?Máte rádi cykloturistiku?Rádi si zahrajete tenis?Chcete vidět okouzlující krajinu v Jižních Čechách nebo jenom toužíte po klidném místě bez spousty turistů? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, máme pro Vás řešení !!! Nabízíme vám ubytování celkem ve třech apartmánech vybavené kuchyňkou s lednicí, elektrickým vařičem, varnou konvicí, základním nádobímTV se satelitem, WC a sprchovým koutem. U domu je malý venkovní bazén a krb, dva tenisové kurty a nafukovací hala. To vše v klidné příměstské části Jindřichova Hradce v Otíně.
1162,- za 1 osobu a noc
1162,- za 2 osoby a noc


 • 1 - 15 z 25 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (6) Vysočina (4) Nová Bystřice (3) Kamenice nad Lipou (1) Jižná (1) Rožnov (1) Číměř (1) Stříbřec (1)

  Informace

  Necelých 50 kilometrů od větších Českých Budějovic se nachází Jindřichův Hradec, město plné historie a kultury obklopené krásnou jihočeskou přírodou.

  Ve městě můžete navštívit Státní hrad a zámek, muzeum a další památky. Až budete procházet ulicemi města, jistě nepřehlédněte žádný z mnoha kostelů a hlavně krásné měšťanské domy na hlavním náměstí. Jednou z hlavních dominant města je pak rybník Vajgar, na kterém se můžete projet na pramičkách. Po celodenním poznávání jistě neodmítnete možnost odpočinku. Tu nabízí jak místní krytý bazén a venkovní aquapark, tak některé hotely díky vlastnímu wellness zázemí. Na své si zde přijdou také milovníci techniky. K vidění je zde několik památek technického rázu, mj. také unikátní úzkokolejka.

  Jindřichův Hradec lze poznávat jak po svých, tak prostřednictvím sítě cyklostezek. Takto můžete dojet například do Červené Lhoty nebo prozkoumat Českou Kanadu. Turistické trasy se tu však neomezují pouze na klasické či cyklotrasy, poznávat Jindřichohradecko lze také z koňského sedla.

  Až budete poznávat okolí, rozhodně nevynechejte vesničku Sedlo u Jindřichova Hradce, která je nedaleko a v jejímž jednom z domů nocoval známý Jan Žižka z Trocnova. Celá vesnička je také prohlášena za vesnickou památkovou zónu. Za zmínku stojí také vesnice s názvem Lužnice, kde mj. můžete vidět ukázku tzv. selského baroka.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací