Ubytování Jeseník a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Koruna

Revolucni 141, Jeseník
Nově zrekonstruovaný Hotel Koruna (Krone) se nachází v samotném centru města Jeseník u Masarykova náměstí. Citlivou rekonstrukcí majitelka dosáhla stylového interieru, navazujícího na předválečný ohlas hotelu. Hotel nabízí ubytování ve 30 jedno až dvoulůžkových pokojích a 3 luxusně vybavených a velkoryse prostorově řešených apartmánech, z toho jednoho mezonetového typu s ložnicí v patře a kruhovým výhledem. V objektu je bar s venkovním posezením a diskrétní kasino. V hotelovych prostorech se dále nachází masážní regenerační centrum HARMONIE, které Vám může nabídnout relaxaci, úlevu a odpočinek.
1297,- za 1 osobu a noc
1297,- za 2 osoby a noc
Pension Iva

Příčná 38, Jeseník
Penzion Iva Senciová se nachází v Dětřichově (místní část Jeseníku 3 km od středu města) v malebném údolí oblasti Hrubého Jeseníku. Součástí penzionu je parkoviště (v případě zájmu zapůjčení garáže), s možností stravování v kuchyňce penzionu, herna se stolním tenisem, krbová místnost a venkovní posezení s grilováním a opékáním. Nově s možností Wi-Fi připojením k internetu. Penzion najdete v rekreační oblasti s širokou možností využití volného času k turistice, cykloturistice, lyžování a rekreaci. V létě si můžete zvolit mezi přírodními koupališti, krytým, nebo venkovním bazénem v centru Jeseníku. V blízkosti se také nachází léčebné lázně přírodního léčitele Vincence Priessnitze (Gräfenberg). V současné době mají lázně primát jako speciální neurotické lázeňské zařízení. V areálu lázní i nejbližším okolí je řada historických památek a objektů.
1027,- za 1 osobu a noc
 Penzion Čertovy Kameny

Úzká 144, Jeseník
Chata Čertovy kameny s restaurací a ubytováním se nachází ve výšce 694 m n. m. na úbočí jedné z dominant Jesenicka - vrcholu Zlatého chlumu (kamenné rozhledny z roku 1899.) Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s turistikou, cyklistikou a dalšími sporty, je i vhodná pro strávení letní a zimní dovolené. Svojí nadmořskou výškou, zdravým čistým vzduchem a klidným prostředím se chata hodí i pro ozdravné pobyty dětí.
676,- za 1 osobu a noc
 Apartmá V Oblouku

Lipová - lázně 272, Jeseník
Apartmá V Oblouku vám nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v chaloupce v obci Lipová-lázně. Chaloupka Apartmá V Oblouku nacházející se v obci Lipová-lázně v Jeseníkách Apartmá se nachází v klidné části obce Lipová-lázně, v ústraní od hlavní silnice. Ubytování zde je ideální pro ty z vás, kteří hledáte především soukromí a pohodu. Celková kapacita apartmánu je 10 osob, což je ideální pro rodinné dovolené, nebo menší akce s přáteli. K apartmá patří také pěkná oplocená zahrada s přístřeškem (se stolem a lavicemi) a ohništěm, ideální pro letní večery. Potok, který teče hned u zahrady pak tvoří příjemné zátiší.
2513,- za 1 osobu a noc
2513,- za 2 osoby a noc


Penzion Lipůvka

Lipová-lázně 196, Lipová-lázně
(4,7 km od centra Jeseník)
Lipůvka nabízí příjemné ubytování v penzionu s letní terasou a přilehlou velkou zahradou. Zejména je penzion dobře vybaven pro pobyty rodin s dětmi. Jelikož sami děti máme a víme, že ne vždy je výjezd s dětmi jednoduchý, snažíme se vyhovět všem potřebám dětí, a to i těch nejmenších. Ubytování je možné v apartmánech i v pokojích (2 – 4 lůžkových) se společným sociálním zařízením. V přízemí je nekuřácký bar, oddělená jídelna pro ubytované hosty a bohatě vybavená, útulná herna pro děti. Využít můžete také malou finskou saunu. K dispozici je rovněž technické vybavení pro promítání filmů z PC. Penzion disponuje restaurací, je tedy možné využít plné i polopenze. Zárukou kvalitních služeb Vám mohou být i dva certifikáty, jejichž jsme držiteli: Společnost přátelská rodině a Důvěryhodná firma.
648,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 31 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací