Ubytování Jablonec nad Nisou a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Jizerka

Nová Ves nad Nisou 609 609, Jablonec nad Nisou
Penzion Jizerka se nachází v obci Kořenov, horském středisku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoše, 4 km od Harrachova,110 km od Prahy a 30 km od Liberce. Penion nabízí ubytování pro 40 hostů ve dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí (za poplatek). Hostům nabízíme stravování formou polopenze. K dispozici je stylová restaurace pro 50 osob, v létě pak i venkovní posezení s ohništěm, grilem a travnatým hřištěm. Parkování osobních automobilů je možné i v zimním období přímo u pensionu. Do našeho pensionu si můžete přivézt i své domácí miláčky.
757,- za 1 osobu a noc
757,- za 2 osoby a noc

Villa Levenslust

Lučany Nad Nisou 761, Lučany nad Nisou
(0,8 km od centra Jablonec nad Nisou)
Villa Levenslust je situovaná mezi Jizerskými horami a Českým Rájem. Je to ideální místo pro volnočasové aktivity. Dům je kombinací rustikálního exteriéru a moderního vybavení. Objekt pojme až 10 lidí. Vila má 5 ložnic, 2 koupelny, 3 toalety, lednici s mrazákem, troubu, mikrovlnou troubu, kávovar, rychlovarnou konvici, myčku a mnoho dalšího vybavení. U vili lze parkovat.
3378,- za 1 osobu a noc
3378,- za 2 osoby a nocChata Barbora

Lučany nad Nisou 269, Lučany nad Nisou
(4,1 km od centra Jablonec nad Nisou)
Horská chata (742m.n.m.) stojí na jižním svahu vrchu Krásný v turisty vyhledávané oblasti CHKO Jizerské hory, nedaleko rozhledny Bramberk, 1km nad městečkem Lučany nad Nisou. Oblast nabízí ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, koupání, rybaření, toulkám po vrcholcích hor či podnikání nejrůznějších výletů. Sportovní vyžití na sněhu v blízkém okolí hostům poskytují upravené stopy Jizerské magistrály a sjezdovky v areálech Ski Ještěď, Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák.
260,- za 1 osobu a noc
 Relax House

Rádlo 151, Rádlo
(4,6 km od centra Jablonec nad Nisou)
Penzion Relax House Vám nabízí ubytování rodinného typu v obci Rádlo v Jizerských horách. Ubytování je ve 2 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastní koupelnou a wc. Penzion leží na krásné cyklotrase a přírodní naučné stezce. Součástí penzionu je velká zahrada s dětským hřištěm, pergolou, grilem a venkovním bazénem.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 95 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací